Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MacBook Air 2022 raczej nie będzie dostępny w wielu kolorach

Od jakiegoś czasu słyszymy plotki o przeprojektowanym MacBooku Air, a Mark Gorman z Bloomberga kilkakrotnie donosił, że istnieje duża szansa, że ​​zostanie on pokazany na WWDC 2022. Teraz dziennikarz potwierdził, że nowy MacBook Air był ” wykres „do zaprezentowania na konferencji Apple Developer Conference. Twierdzi jednak, że zgodnie z oczekiwaniami może nie być dostępny w wielu kolorach.

w kilku Tweety udostępnione przez Gorman W piątek wieczorem powtórz, że MacBook Air nowej generacji „Planowane jest uruchomienie w WWDC” w następnym tygodniu. Według dziennikarza, jedynym powodem, dla którego Apple opóźniło wprowadzenie nowego laptopa na ten moment, są problemy z dostawami spowodowane: Blokady w Chinach.

Obecnie osoby szukające nowego MacBooka Air M1 w witrynie Apple mogą czekać do 3 tygodni, aby go otrzymać, na przykład Czas dostawy jest dłuższy niż zwykle. Chociaż produkty Apple borykają się z ograniczeniami podaży, MacBook Air jest jedynym komputerem Mac z dłuższymi szacunkami dostaw, co potwierdza pogłoski o nowym modelu pojawiającym się na WWDC.

MacBook Air w wielu nowych kolorach?

Jedna z plotek na temat MacBooka Air nowej generacji wskazuje, że nowy laptop będzie dostępny w kilku nowych kolorach, podobnie jak iMac M1, który jest dostępny w kolorze niebieskim, zielonym, różowym, srebrnym, żółtym, pomarańczowym i fioletowym. Jednak Gorman mówi teraz, że te plotki „To może być za dużo”.

Dziennikarz oczekuje, że Apple zachowa te same kolory, co MacBook Air obecnej generacji, który występuje w kolorze srebrnym, gwiezdnej szarości i złotym. Jednak nowe złoto będzie bardziej podobne „szampan” natomiast jest też możliwość nowego niebieskiego modelu – ale nic poza tym.

Czego można się spodziewać po nowym MacBooku Air?

na podstawie każdego Najnowsze plotkiNowy MacBook Air będzie miał zupełnie nowy wygląd inspirowany MacBookiem Pro 2021. Obejmuje to nowy wyświetlacz z cieńszymi ramkami, złącze MagSafe i przeprojektowaną klawiaturę z większymi klawiszami funkcyjnymi. Jednak inne porty, takie jak czytnik kart HDMI i SD, powinny pozostać wyłącznie w modelach Pro.

READ  Oficjalny zwiastun OnePlus 10 Pro ujawnia projekt przed oficjalną premierą

wcześniej w tym roku, 9to5Mac wspomniany Że nowy MacBook Air (o nazwie kodowej J413) będzie również miał układ Apple Silicon „M2” Nowy, który będzie oparty na chipie A15 Bionic. M2 będzie miał 8-rdzeniowy procesor, podobnie jak M1, ale tym razem z mocniejszym 10-rdzeniowym procesorem graficznym.

Oczekuje się, że nowy układ M2 zastąpi obecny podstawowy M1, a nie zaawansowane wersje M1 Pro, M1 Max i M1 Ultra. Apple pracuje również nad mocniejszymi M2 Pro, Max i Ultra dla innych komputerów Mac, ale powinny one pojawić się później.

WWDC 2022 Przyszły tydzień rozpocznie się przemówieniem inauguracyjnym w poniedziałek, 6 czerwca o godzinie 10:00 czasu PT.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: