Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google wprowadza niestandardowe naklejki tekstowe Gboard dla większej liczby użytkowników Androida

Google rozszerza swoje niestandardowe naklejki tekstowe Dla użytkowników Androida używających amerykańskiej wersji klawiatury Gboard w języku angielskim. Wcześniej tylko użytkownicy Google Pixel mieli dostęp do funkcji, która pozwalała tworzyć i wysyłać niestandardowe naklejki, wpisując własny tekst i wybierając gotowy projekt.

Oprócz rozszerzania niestandardowych naklejek, Google wprowadza również ponad 1600 nowych letnich miesięcy i motywów dumy Miksuj w kuchni Emoji z Gboard. Możesz użyć tej funkcji, po prostu wpisując emotikon (lub dwa) w wiadomości, a następnie sprawdzając, jaki rodzaj mashupu możesz przełożyć na naklejki. Rezultatem jest szereg zabawnych, a czasem odlotowych emotikonów, takich jak piłka nożna wykonana z arbuza.

W Gboard możesz tworzyć niestandardowe naklejki, używając własnego tekstu.
Obraz: google

Oprócz Gboard, Google wprowadza nowe funkcje w dwóch swoich aplikacjach zorientowanych na ułatwienia dostępu: Wzmacniacz dźwięku i Lookout. Wzmacniacz, zaprojektowany do wzmacniania określonych dźwięków dla osób z wadami słuchu, otrzymał przeprojektowany interfejs użytkownika, ulepszoną redukcję szumów tła oraz „szybszy i dokładniejszy” dźwięk. dla Lookout, aplikacja zaprojektowana z myślą o osobach niedowidzącychGoogle dodaje tryb offline, a także sposób, w jaki użytkownicy mogą usłyszeć opis obrazu z „dowolnej aplikacji lub przeglądarki”.

Wreszcie, Google wkrótce pozwoli Ci wymienić wszystkie (lub tylko niektóre) Twoje Punkty Google Play, gdy jesteś w grze lub aplikacji. Powinno to ułatwić wymianę zdobytych punktów, ponieważ przed dokonaniem zakupu nie będziesz już musiał wykonywać dodatkowych czynności związanych z zamianą punktów Play na kupon. Google twierdzi, że planuje wprowadzić tę funkcję „w nadchodzących tygodniach”.

READ  Te nadchodzące telefony będą korzystać z procesorów Snapdragon 8 Plus Gen 1 i 7 Gen 1