Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ferrari F8 Tributo bierze udział w ostrym wyścigu drag z Porsche 911 GT2 RS

Ferrari F8 Tributo bierze udział w ostrym wyścigu drag z Porsche 911 GT2 RS

Oglądanie wyścigów drag jest zawsze zabawne, ale kiedy odbywa się od drzwi do drzwi, jest jeszcze lepiej. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy masz dwa legendarne supersamochody w starciu i przyjaciół, nie może być nic lepszego niż to.

mamy 2018 Porsche 911 GT2 RS Pięknie wygląda w czarnych, białych rasach 2020 Ferrari F8 Tributo. Oba samochody są fabryczne, ale kiedy mówimy o 700-konnej, siedmiobiegowej, fabrycznej, bezpośredniej skrzyni biegów z łopatkami, modyfikacje są kwestią sporną. Technicznie rzecz biorąc, F8 Tributo ma niewielką przewagę 710 koni mechanicznych w porównaniu z silnikiem V8 o pojemności 3,9 litra z podwójnym turbodoładowaniem. GT2 RS Tylko Ma 700 koni mechanicznych z silnika z podwójnym turbodoładowaniem, ale jest też o kilkaset funtów lżejszy. Obaj jeżdżą na tylnych kołach i obaj jeżdżą na oponach Michelin Street. Na papierze to gra dla każdego.

Zaoszczędź więcej niż dolara3400 Średnia sugerowana cena detaliczna * w pliku Porsche 911

I wiesz co? To jest dokładnie to, co otrzymujemy w prawdziwym życiu. Rozgrywka odbywa się w Atco Dragway w New Jersey, z przerywniki Nagraj ruch obu samochodów w konfrontacji trzech najlepszych. Pierwszy wyścig wyznacza etap, w którym każdy samochód pokonuje ćwierć mili w 10,25 sekundy. Prędkości były prawie identyczne, a 911 podróżował 136,8 mil na godzinę do prędkości przecięcia F8 wynoszącej 135,8 mil na godzinę. W końcu Ferrari Wygrał dzięki najszybszemu czasowi reakcji na starcie 0,3 sekundy. Tak blisko jest ten wyścig.

Ale drugi wyścig był bliżej.

Tym razem obaj kierowcy uzyskali niemal identyczne czasy reakcji 0,3 sekundy. Stamtąd było dosłownie od drzwi do drzwi przez całą linię. 911 GT2 RS jechało nieco wolniej, 10,19 przy 137,3 mil na godzinę do 10,18 przy 137,8 mil na godzinę w F8. Jednak zwycięstwo nie przypadło Ferrari. W tym celu musimy udać się do setki Spośród sekund czas reakcji kierowcy Porsche był o 0,31 szybszy niż czas reakcji Ferrari o 0,36. W rezultacie 911 dotarła do mety jako pierwsza, z różnicą zaledwie 0,037 sekundy. To może być najbliższe, jakie kiedykolwiek widzieliśmy Motor1.com.

Jest trzeci wyścig między samochodami, ale szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, jak osiągnąć sukces w drugim wyścigu. Nie było blisko, zarówno jeśli chodzi o czas reakcji, jak i upływający czas. Ale to wciąż solidna przepustka do każdego samochodu i hej, kto nie chciałby słyszeć krzyków Porsche Flat6 i Ferrari V8? Zrelaksuj się i ciesz się bitwą.

READ  Słuchawki SteelSeries Arctis Nova Pro obiecują wszystko doskonale — recenzja Geek