Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lorde podczas jazdy metrem z blond włosami jest nie do poznania… kilka tygodni po napisaniu listu otwartego do fanów w sprawie jej „złamanego serca”

Lorde podczas jazdy metrem z blond włosami jest nie do poznania… kilka tygodni po napisaniu listu otwartego do fanów w sprawie jej „złamanego serca”

Autorzy: Deirdre Durcan-Symonds i Jamie Briggs dla Daily Mail Australia

20:35 22 października 2023, aktualizacja 21:03 22 października 2023

Sensacja popu Lorde po drastycznej metamorfozie włosów wyglądała niemal nie do poznania.

Choć znana jest ze swoich ciemnych, falowanych włosów, fan mógł na początku tego tygodnia zauważyć 26-letnią twórczynię hitu Tennis Court z jej nowymi jasnymi blond lokami, jadąc metrem.

Podczas relaksujących wyjść dwukrotna zdobywczyni nagrody Grammy, Ella Marija Lani Yelich-O’Connor, starała się zachować dyskrecję, ubrana w zielony T-shirt wpuszczony w białe spodnie i maskę chirurgiczną, którą nosiła pod brodą.

Swoje falujące warkocze uczesała w dwa warkocze i nosiła białe słuchawki, poruszając się popularnym transportem publicznym Wielkiego Jabłka.

NOWY WYGLĄD: Lorde wyglądała prawie nie do poznania po przejściu drastycznej transformacji włosów po przefarbowaniu ich na jasny blond
Era blondynki: chociaż znana jest ze swoich ciemnych, falowanych włosów, na początku tego tygodnia jeden z fanów o sokolich oczach zauważył 26-letnią twórcę hitu Royals, jadąc metrem.

Po tym, jak fan poprosił ją o selfie, Lorde łaskawie się zgodziła.

Później fan, posługujący się twitterowym chwytem @snarkilytm, przesłał ich wspólne zdjęcie i kolejne zdjęcie muzyka z boku.

W zeszłym miesiącu nowozelandzka piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami bolesnym listem otwartym, w którym wyznała, że ​​przeżywa osobisty „smutek”.

Artystka udostępniła subskrybentom biuletyn zatytułowany „How It Was Retouched”, w którym wspomniała o problemach w jej związku ze swoim wieloletnim chłopakiem Justinem Warrenem.

„Jestem inny, ale taki sam. Cały czas mnie boli, zapominam dlaczego i wtedy sobie przypominam. Nie próbuję ukrywać bólu, rozumiem, że bólu nie można ukryć.

Mieszkaniec Nowej Zelandii kontynuował: „Przemieszczanie się z nią jest rzeczywiście cudowne. Ale czasami mam dość przebywania ze sobą”.

Następnie Lorde powiedziała, że ​​chciałaby cofnąć czas i przestać brać leki.

„Siedzę w wehikule czasu i czekam, aż się poruszy, ale jeszcze go nie wynaleziono. Mała żółta pigułka, którą biorę codziennie od tysięcy poranków, odkąd skończyłam 15 lat, przestałam ją brać 5 dni temu. Zobaczę, jak to będzie.

READ  Łap okulary! Filmy 3D wkrótce powrócą | Kino

Chociaż jej bolesna wiadomość nie wspomniała wyraźnie o jej problemach w związku z chłopakiem, dyrektorem muzycznym, Justinem Warrenem, fani szybko spekulowali, że właśnie to zasugerowała.

Nowy wygląd: Lorde znana jest ze swoich brązowych, falowanych włosów (powyżej, 2021 r.)
Rough Patch: W zeszłym miesiącu piosenkarka Kiwi podzieliła się ze swoimi fanami rozdzierającym serce listem otwartym, w którym ujawniła, że ​​przeżywa osobisty „smutek”, który najwyraźniej odnosił się do jej rozstania z chłopakiem Justinem Warrenem (po lewej).

Lorde jest znana z tego, że zachowuje prywatność i odkąd dołączyła do serwisu dwa lata temu, opublikowała tylko dwa posty na Instagramie.

W październiku 2021 roku Lorde, a właściwie Ella Yelich O’Connor, wywołała plotki, że jest zaręczona z chłopakiem Justinem Warrenem, kiedy uczestniczyła w wydarzeniu na czerwonym dywanie z pierścionkiem z brylantem na palcu serdecznym.

Gwiazda popu pokazała oszałamiający diament podczas wydarzenia Power of Women organizowanego przez Variety w Los Angeles.

Po raz pierwszy sfotografowano Lorde i Justina podczas wspólnej zabawy na plaży w 2016 roku, ale wtedy Justin zaprzeczył plotkom, że się spotykają.

„Jestem inny, ale taki sam. Cały czas mnie boli, zapominam dlaczego i wtedy sobie przypominam. „Nie próbuję ukrywać bólu. Rozumiem, że bólu nie można ukryć” – zaczęła Lorde
W październiku 2021 roku Lorde, urodzona jako Ella Maria Laney Yelich-O’Connor, wywołała plotki o zaręczynach swojego chłopaka Justina Warrena, gdy uczestniczyła w wydarzeniu na czerwonym dywanie z pierścionkiem z brylantem na palcu serdecznym.

Jednak od tego czasu odbyli razem tournée po całym świecie, a Justina widziano w pobliżu willi piosenkarza wartej 2,8 miliona dolarów.

Lorde, znana z przyjaźni z Taylor Swift, pod koniec 2015 roku zerwała ze swoim byłym chłopakiem Jamesem Lowe’em.

W czerwcu 2017 roku powiedziała magazynowi Stellar, że rozstanie doprowadziło ją do „szalonych miejsc” i zwróciła się ku „autoterapii”, aby uporać się ze swoimi uczuciami.

Jednak od tego czasu odbyli razem tournée po całym świecie, a Justina widziano w pobliżu willi piosenkarza wartej 2,8 miliona dolarów.

Lorde, znana z przyjaźni z Taylor Swift, pod koniec 2015 roku zerwała ze swoim byłym chłopakiem Jamesem Lowe’em.