Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Linda Evangelista oszałamia podczas pierwszej pracy modelki, odkąd nieudana operacja plastyczna pozostawiła ją „oszpeconą”

Linda Evangelista była oszołomiona w swojej pierwszej pracy jako modelka, odkąd przed sześcioma laty ujawniła rzadką reakcję na operację plastyczną, po której została „brutalnie oszpecona”.

57-letnia była modelka Evangelista nie rzuca się w oczy – nie pojawiła się w żadnych kampaniach modowych i tylko kilka razy pokazała swoją twarz publicznie – odkąd w 2016 roku przeszła procedurę mrożenia tłuszczu, co, jak powiedziała, sprawiło, że ` trwale zniekształcone ”.

Jednak po latach spędzonych w „ukrywaniu się”, gwiazda – która w lutym ogłosiła, że ​​skończyła żyć we „wstydzie” – oficjalnie powraca w centrum uwagi, występując w nowej reklamie Fendi, promując nadchodzący pokaz mody marki.

57-latek udostępnił w sobotę migawkę niesamowitej kampanii na Instagramie. Miała na sobie szarą kurtkę i trzy różowe kapelusze nałożone na głowę, a także okulary przeciwsłoneczne i brązowe rękawiczki.

Chwyciła kilka toreb Fendi, odwracając wzrok od aparatu w tym uroczym ujęciu.

Linda Evangelista była oszołomiona w swojej pierwszej pracy jako modelka, odkąd przed sześcioma laty ujawniła rzadką reakcję na operację plastyczną, po której została „brutalnie oszpecona”.

Jednak po latach spędzonych w

Jednak po latach spędzonych w „ukrywaniu się”, gwiazda (którą pokazano na zdjęciu w lutym) ogłosiła, że ​​skończyła żyć w „wstydzie” i wróciła na światło dzienne, pojawiając się w efektownej reklamie Fendi.

Impreza modelek była ogromna dla gwiazdy wybiegu, ponieważ oznacza jej powrót do branży po sześcioletniej przerwie w modelowaniu.  Widziany na początku tego miesiąca

Impreza modelek była ogromna dla gwiazdy wybiegu, ponieważ oznacza jej powrót do branży po sześcioletniej przerwie w modelowaniu. Widziany na początku tego miesiąca

9 września 2022 roku @Fendi będzie gospodarzem specjalnego pokazu mody w Nowym Jorku z okazji 25. rocznicy #FendiBaguette, zaprojektowanej przez @silviaventurinifendi, dwa lata po tym, jak @mrkimjones dołączyła do domu jako dyrektor artystyczny haute couture i odzieży damskiej. Zawiesiła stanowisko.

Impreza modelek była ogromna dla gwiazdy wybiegu, ponieważ oznacza jej powrót do branży po sześcioletniej przerwie w modelowaniu.

W latach 90. Evangelista była jedną z największych supermodelek w branży, występując w wielu znanych magazynach, takich jak Vogue, Cosmopolitan, Glamour, Elle i Marie Claire, i dumnie prezentowała się na wybiegach dla największych marek, takich jak Chanel, Valentino, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren i Giorgio Armani, żeby wymienić tylko kilka.

READ  "Peter Rabbit 2", najlepsze brytyjskie listy przebojów kasowych w Nomadland, Entertainment News

Przestał jednak działać w 2016 roku, a we wrześniu Evangelista ujawniła się w szoku Instagram Po tym, jak powodem jej decyzji o wycofaniu się z życia publicznego było to, że rozwinęła się rzadka reakcja na zabieg kosmetyczny.

Była modelka Evangelista (pokazywana w 1990 roku), lat 57, nie była w centrum uwagi odkąd w 2016 roku przeszła procedurę zamrożenia tłuszczu, która, jak powiedziała, spowodowała jej „trwałe oszpecenie”.

W lutym Evangelista (widziana na wybiegu w 1989 roku) ujawniła w szokującym wywiadzie dla magazynu People, że postanowiła wycofać się z publicznego spojrzenia po tym, jak miała rzadką reakcję na zabieg kosmetyczny w 2016 roku.

Była modelka Evangelista (widziana w 1990 r., po lewej, a na wybiegu w 1089 r., po prawej), 57 lat, nie była w centrum uwagi, odkąd przeszła mrożenie tłuszczu w 2016 r., co, jak powiedziała, uczyniło ją „trwale oszpeconą”.

Procedura kriolipolizy, wykonywana przez CoolSculpting, ma na celu redukcję komórek tłuszczowych, ale zamiast tego powoduje ich puchnięcie.

Powiedziała, że ​​wkrótce zaczęła rozwijać „wybrzuszenia” na całym ciele, przez co była „nierozpoznawalna”.

„Moim obserwatorom, którzy zastanawiali się, dlaczego nie pracowałem, gdy kariery moich rówieśników kwitły, to dlatego, że zostałem brutalnie oszpecony przez procedurę CoolSculpting firmy Zeltiq, która zrobiła coś przeciwnego do tego, co obiecałam” – napisała w tym czasie.

Zwiększyło, a nie zmniejszyło, moje komórki tłuszczowe i pozostawiło mnie trwale oszpeconą po przejściu dwóch bolesnych i nieudanych korekt. Została, jak opisują media, „nie do poznania”.

Rozmawiając z Ludzie W wywiadzie kilka miesięcy później była gwiazda wybiegu wyjaśniła, że ​​myślała, że ​​jest szalona i „przestała jeść”, kiedy na jej podbródku, udach i okolicy klatki piersiowej pojawiły się guzki – i jak teraz boi się wpaść na kogoś, kto wie spędził dekady jako sensacja na wybiegu”.

Jednak w tym czasie powiedziała, że ​​„skończyła się w ukryciu”. Powiedziałem w gazecie: „Nie mogę już tak żyć, w tajemnicy i w niełasce. Nie mogłem dłużej żyć w tym bólu. Jestem gotów wreszcie porozmawiać.

Podczas zabiegu na złogi tłuszczu umieszczane jest urządzenie poniżej zera, co powoduje obumieranie komórek w tkance.

Ale Evangelista wkrótce rozwinął stan zwany paradoksalnym przerostem lipidów – rzadkim niepożądanym efektem kriolipolizy, zgłoszonym w 0,0051% z 1,5 miliona zabiegów CoolSculpting przeprowadzonych na całym świecie.

READ  Polscy ustawodawcy uchwalili ustawę postrzeganą jako ograniczającą wolność mediów - East Bay Times

W tym stanie leczony obszar staje się większy, a nie mniejszy. Może pozostawić pod skórą „bezbolesny, widocznie powiększony, jędrny i dobrze zarysowany guzek”.

Evangelista wyjaśniła, jak w ciągu trzech miesięcy jej leczenia zauważyła wybrzuszenia na swoim ciele, a docelowe obszary rosły, a nie kurczyły – zanim stwardniały i zdrętwiały.

We wrześniu Evangelista (na zdjęciu w 2005 r.) ujawniła, że ​​postanowiła wycofać się z opinii publicznej, ponieważ rozwinęła rzadką reakcję na zabieg kosmetyczny.

We wrześniu Evangelista (na zdjęciu w 2005 r.) ujawniła, że ​​postanowiła wycofać się z opinii publicznej, ponieważ rozwinęła rzadką reakcję na zabieg kosmetyczny.

Evangelista powiedziała People w lutym, że…

Evangelista powiedziała People w lutym, że „skończyła się ukrywać”, wyjaśniając: „Nie mogę już tak żyć, w ukryciu i wstydzie. Nie mogłam dłużej żyć w tym bólu”.

Powiedziała People, że złożyła pozew we wrześniu ubiegłego roku, aby pozwać firmę macierzystą CoolSculpting, Zeltiq Aesthetics Inc, o odszkodowanie w wysokości 50 milionów dolarów, twierdząc w tym czasie, że nie była w stanie działać od czasu postępowania.

Gwiazda twierdziła, że ​​CoolSculpting zaoferował jej zapłatę za liposukcję, aby naprawić szkody spowodowane przez PAH po tym, jak zadzwonił do niej jej lekarz. Powiedziała jednak, że w przeddzień liposukcji Zeltech powiedział, że zapłacą za zabieg tylko wtedy, gdy podpisze umowę o zachowaniu poufności – której odmówiła.

W czerwcu 2016 roku Evangelista przeszła liposukcję całego ciała, za którą, jak twierdziła, zapłaciła. Następnie w lipcu 2017 r. ponownie przeszła liposukcję i nie było jasne, kto pokrył koszty.

Proces kriolipolizy CoolSculpting ma na celu redukcję komórek tłuszczowych, ale powiedziała, że ​​zamiast tego powoduje pęcznienie jej komórek.  był widziany w 2003 roku

Proces kriolipolizy CoolSculpting ma na celu redukcję komórek tłuszczowych, ale powiedziała, że ​​zamiast tego powoduje pęcznienie jej komórek. był widziany w 2003 roku

Evangelista powiedziała, że ​​musiała nosić pasy, pasek pod brodę i odzież uciskową przez osiem tygodni po liposukcji, aby zapobiec nawrotowi POZ – ale powiedziała, że ​​stan powrócił po jej drugiej liposukcji.

Modelka powiedziała, że ​​nie może już dłużej patrzeć na siebie w lustrze, ponieważ „nie wygląda jak ona”, wyjaśniając, że jej tożsamość jako „Linda Evangelista, modelka” teraz „zniknęła” z powodu stanu.

READ  AKTUALIZACJE PODRÓŻY NA ŻYWO M4: 15-milowy ruch czeka na rozpoczęcie połowy semestru, a fani Eda Sheerana zjeżdżają na Cardiff

Dodała: „Gdybym szła bez paska w sukience, byłabym tak zła, że ​​prawie krwawiłabym.

„Ponieważ to nie jest jak pocieranie miękkiego tłuszczu, to jak pocieranie twardego tłuszczu. [I can’t] Połóż ręce płasko po bokach. Nie sądzę, żeby projektanci chcieli nosić mnie, który wychodzi z mojego ciała.

Przedstawiciel CoolSculpting powiedział wówczas People: „Procedura została dobrze zbadana w ponad 100 publikacjach naukowych i ponad 11 milionach zabiegów przeprowadzonych na całym świecie”.

Dodali, że rzadkie skutki uboczne, takie jak PAH, „są dobrze udokumentowane w informacjach CoolSculpting dla pacjentów i pracowników służby zdrowia”.

Evangelista prawie nie był widziany od czasu, gdy przeszedł procedurę. W lutym po raz pierwszy wyszła bez zakrywania twarzy na zakupy w modnym Chelsea Market na Manhattanie.

Była również widziana na rzadkiej wycieczce na początku tego miesiąca. Kanadyjska projektantka mody została zauważona, gdy wyszła w Nowym Jorku w dresach i oversize’owej kurtce.

Co to jest przerostowa hiperplazja łojowa (PAH)?

Paradoksalny hiperplazja stłuszczenia jest rzadkim, wcześniej nie zgłaszanym działaniem niepożądanym kriolipolizy.

Kriolipoliza wykorzystuje chłodzenie do uszkadzania i niszczenia podskórnych komórek tłuszczowych, bez uszkadzania skóry w celu zmniejszenia ilości tłuszczu w leczonym obszarze.

To zjawisko WWA ma częstość występowania 0,0051% z 1,5 miliona procedur CoolSculpting przeprowadzonych na całym świecie. Wielu lekarzy widzi wiele przypadków w swoich gabinetach.

WWA powodują stopniowy obrzęk leczonego obszaru. Występuje, gdy bodziec (zamrażanie komórek tłuszczowych) aktywuje reaktywny proces w tkance tłuszczowej, który zagęszcza i rozszerza komórki tłuszczowe, zamiast je rozbijać i umożliwiać organizmowi ich przetwarzanie i usuwanie.

Wiadomo, że WWA występują dopiero po kriolipolizie lub zabiegu modelowania sylwetki CoolSculpting.

WWA zwykle nie można potwierdzić do około 6 miesięcy po zabiegu, a pacjenci skarżą się, że powiększają się dokładnie w kształcie penisa, jak opisano poniżej.

źródło: WIFH.COM