Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anya Taylor-Joy podobno potajemnie poślubiła swojego chłopaka Malcolma McCraya w USA

Anya Taylor-Joy podobno potajemnie poślubiła swojego chłopaka, Malcolma McCraya, Szósta strona zgłoszony w poniedziałek.

Według źródła, 26-letnia gwiazda Northmana i 27-letni muzyk zawiązali węzeł małżeński podczas skromnej ceremonii na sali sądowej w Stanach Zjednoczonych.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielem Taylor-Joy, aby poprosić o komentarz w sprawie domniemanego ślubu.

Nowożeńcy? Anya Taylor-Joy, 26 lat, wyszła za mąż za chłopaka od ponad roku, Malcolma McCraya, 27, źródło twierdziło w poniedziałek w Page Six; Widziany w marcu w Beverly Hills

Źródło twierdziło, że Taylor Joy wróciła do Australii wkrótce po ślubie, aby wznowić kręcenie Furiosy, prequelu Mad Max: Fury Road.

Zagrała młodszą wersję postaci Charlize Theron w poprzednim filmie, w którym Tom Hardy wcielił się w postać Mad Maxa Mela Gibsona.

Plotka głosiła, że ​​zaręczyny pary pojawiły się po tym, jak Taylor Joy została zauważona w czerwcu, mając na lewym palcu coś, co przypomina pierścionek z brylantem.

Od tego czasu była widziana kilka razy z tym samym pierścionkiem, ostatnio w Sydney w Australii, w poniedziałek, po zgłoszonym ślubie.

Według źródła gwiazda Northmana i muzyk związali węzeł małżeńskim skromną ceremonią na sali sądowej w Stanach Zjednoczonych;  Widziany w kwietniu w Londynie

Według źródła gwiazda Northmana i muzyk związali węzeł małżeńskim skromną ceremonią na sali sądowej w Stanach Zjednoczonych; Widziany w kwietniu w Londynie

Wskazówki: W czerwcu wywołali plotki o zaręczynach, kiedy Taylor Joy została zauważona z pierścionkiem z brylantem na lewej ręce, który kilka razy nosiła publicznie;  Widziany 9 lipca w Sydney?

Wskazówki: W czerwcu wywołali plotki o zaręczynach, kiedy Taylor Joy została zauważona z pierścionkiem z brylantem na lewej ręce, który kilka razy nosiła publicznie; Widziany 9 lipca w Sydney?

Chociaż uczynili swój związek legalnym i oficjalnym, źródła poinformowały publikację, że planują zorganizować większą imprezę z większą liczbą gości, gdy Taylor Joy zakończy filmowanie i będzie w stanie wrócić do USA na dłuższy czas.

Gołąbki były odpowiedzialne za czerwony dywan od czasu ich występów po Oskarach na Vanity Fair Oscars, ale źródło powiedziało Page Six, że spotykają się od ponad roku.

READ  Chris Dziadol donosi: Wczesny sukces Viaplay

Przed imprezą organizującą Saturday Night Live w 2021 roku zostali zauważeni w maju tego roku.

McCray, pochodzący z Alabamy, był trochę zaangażowany w aktorstwo, ale jego głównym zainteresowaniem jest gra na gitarze i pianinie w bardziej rockowym duecie.

W lipcu 2021 r. The Sun poinformowało, że McCray praktycznie przeniósł się do [Taylor-Joy’s] LA do domu.

Powrót do pracy: Następnie wracają do Australii, gdzie Taylor Joy kręci prequel „Mad Max: Fury Road” Furiosa;  Widziany w kwietniu w Londynie

Powrót do pracy: Następnie wracają do Australii, gdzie Taylor Joy kręci prequel „Mad Max: Fury Road” Furiosa; Widziany w kwietniu w Londynie

Taylor Joy w większości milczała na temat swojego związku z McCrayem, ale rzadko komentuje to Brytyjski Vogue W marcu opisałem niektóre z ich ulubionych zajęć w domu.

Powiedziałem do mojego partnera [the musician and actor Malcolm McRae] Powiedziała, że ​​tego dnia to moje hobby. „Widzę czytanie jako coś, co muszę zrobić. Uwielbiał to, ponieważ jest sobą. W końcu znalazłem kogoś, kto radośnie siedział ze mną w ciszy i czytał. dobrze.”

Zauważyła również, że dalekosiężny charakter ich związku czasami może być próbą na nią, nawet jeśli wydaje się, że to zadziałało.

To oficjalne: zostali związani wiosną 2021 roku i poszli na oficjalny czerwony dywan na imprezie oscarowej Vanity Fair w marcu tego roku;  Widziany na imprezie w Beverly Hills

To oficjalne: zostali związani wiosną 2021 roku i poszli na oficjalny czerwony dywan na imprezie oscarowej Vanity Fair w marcu tego roku; Widziany na imprezie w Beverly Hills

’Tak to jest [hard], ale jest też fajnie, bo kiedy jesteście razem, naprawdę doceniacie czas, który macie. Codzienne, przyziemne czynności są pełne radości. Uwielbiam chodzić z nim na stację benzynową, tankować samochód i chodzić na śniadanie.

Para oficjalnie weszła na Instagram w październiku, kiedy McRae udostępnił piękne zdjęcie ich dwojga na swoim koncie na Instagramie.

„Tak szczęśliwy” – opisał ładne zdjęcie, na którym trzyma się za ręce z Taylor Joy, gdy oddalają się w odbiciu w oknie.

Kocham ptaki:

Lovebirds: „Oof, tak szczęśliwy” podpisany słodkim zdjęciem, na którym trzyma się za ręce z Taylor-Joy, gdy odchodzili w odbiciu w oknie