Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hilary Duff zastanawia się, czy jest „ściśnięta” podczas słuchania nowej piosenki swojego męża, gdy przytula May

Hilary Duff zastanawia się, czy jest „ściśnięta” podczas słuchania nowej piosenki jej kojącego męża i córki May

Jest to termin określający starożytne trendy.

Hilary Duff przyznała się do nerwowości wywołanej słowem „cheugy”, relaksując się w domu ze swoją nowo narodzoną córką May.

33-letnia aktorka właśnie skończyła słuchać nowej piosenki swojego męża, Matthew Comy, z jego zespołu Winnetka Bowling League, kiedy ujawniła swoją pogardę dla nowego semestru.

Pomysły stają się rzeczami: Hilary Duff przyznała się do stresu wywołanego słowem „żuć”, relaksując się w domu z nowo narodzoną córką May

Pomogła Hilary May, która urodziła się w domu w marcu, zatańczyć do melodii nowej piosenki swojego ojca w uroczym wideo, którym podzieliła się ze swoimi historiami.

Pomimo zainteresowania nowym wyrazem twarzy, Hillary wydawała się czuć swobodnie, trzymając w ramionach swojego małego chłopca.

Powiedziała: „Stresowałam się z tego powodu od wielu dni”. Odkąd usłyszałem to słowo, bali się przytłoczyć mój umysł. Na przykład, czy jestem zestresowany? jesteś zmęczony? Czy wiesz, czy jesteś zmartwiony? Czy ktoś o tym wie? Czy niepokój to duży problem?

Głośne myślenie: Pomimo zainteresowania nowym wyrazem twarzy Hillary wydawała się wygodna, gdy jej synek spoczywał w jej ramionach

Głośne myślenie: Pomimo zainteresowania nowym wyrazem twarzy Hillary wydawała się wygodna, gdy jej synek spoczywał w jej ramionach

Good Times: pomogła Hillary May, która urodziła się w domu w marcu, zatańczyć do nowej piosenki swojego ojca w uroczym filmie, którym podzieliła się ze swoimi historiami

Good Times: pomogła Hillary May, która urodziła się w domu w marcu, zatańczyć do nowej piosenki swojego ojca w uroczym filmie, którym podzieliła się ze swoimi historiami

Potoczny termin „cheugy” – używany do określenia osoby, która podąża za starymi trendami – odniósł sukces i stał się nowym „podstawowym” po tym, jak został wymyślony przez licealistę z Los Angeles prawie dziesięć lat temu.

READ  Gospodarzami Big Breakfast są Denise Van Outen i Johnny Vaughan

24-letnia Hallie Cain z Los Angeles poinformowała 30 marca o TikTok, stwierdzając, że graficzne koszulki i czapki, szampon Herbal Essence oraz komentarze na Instagramie, takie jak „ dziękuję, następny ” są skompresowane (wymawiane Ojej).

Podczas gdy termin związany z pokoleniem Z wydaje się być skierowany do milenialsów i rzeczy, które kochają, copywriter – który jest u progu pokolenia milenialsów – wskazał, że człowiek może być twardy w każdym wieku.

I ona powiedziała:

Powiedziała: „Potwierdzam to od wielu dni”. Odkąd usłyszałem to słowo, bali się przytłoczyć mój umysł. Na przykład, czy jestem zestresowany? jesteś zmęczony? Czy wiesz, czy jesteś zmartwiony? Czy ktoś o tym wie? Czy niepokój to duży problem?

Nowy slang: Hallie Cain, lat 24, z Los Angeles, dał słowo cheugy w TikTok 30 marca.  Cheugy to termin określający osobę, która podąża za trendami, które nie są już modne

Nowy slang: Hallie Cain, lat 24, z Los Angeles, dał słowo cheugy w TikTok 30 marca. Cheugy to termin określający osobę, która podąża za trendami, które nie są już modne

„ Cóż, TikTok, mam dla ciebie nowe słowo, którego ja i moi przyjaciele używamy, oczywiście, że wszyscy potrzebujesz ” – powiedział Kane na początku TikTok, powolnego hitu z ponad 640 tysiącami wyświetleń.

Odniosła się do filmów, w których kpiła z „ludzi, którzy pobierają się w wieku 20 lat” lub mają „kobiecą moc”, mówiąc, że istnieje nadrzędne słowo, które je opisuje: bezczelny.

To przeciwieństwo modnej mody w gimnazjum i liceum – może, może nie. Osie czasu tak naprawdę nie mają znaczenia. Dała jasno do zrozumienia, że ​​nie był już w stylu. Jest używany, gdy ktoś podąża za tymi starożytnymi trendami lub coś należy do tej kategorii.

Cain wykorzystał funkcję zielonego ekranu w TikTok, aby wyciągnąć definicję słownika miejskiego 2018 dla tego terminu, a także Cheug Life Strona na Instagramie poświęcona wszystkiemu, co jest trudne do zdobycia.

Reklamy