Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rosyjskie oferty START Tonery TV3 i Polot Media Set – TBI Vision

Pani Słodka

Bałtycka grupa TV3 podpisała umowę z rosyjskojęzycznym SVOD START, a polska firma Polot Media nabyła prawa do koordynacji serialu komediowo-dramatowego, Pani Słodka.

W ramach umowy TV3 grupa rozrywkowa wybierze kilka programów łotewskich, litewskich i estońskich, które będą pokazywane w usłudze TV3 SVOD GO3 i jej kanałach TV3, TV3Film, TV3 Life i TV3+.

Wśród przejęć serii START Wampiry Midlandi uzależnionyi Dobry człowieki Pani Słodkai zdatnośći To, co najlepsze napięty związekOprócz tytułów innych seriali i filmów fabularnych.

„Istnieje mnóstwo interesujących, innowacyjnych i wielogatunkowych treści, które, jak wiemy, pokochają widzowie” — powiedziała Daria Bondarenko, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i zakupów w START. „Kolekcja TV3 jest doskonałym miejscem dla wszystkich naszych seriali i mamy nadzieję, że stanie się solidną podstawą naszych przyszłych partnerstw w krajach bałtyckich”.

W międzyczasie Polot Media zamierza się dostosować Pani Słodka Dla polskich kibiców.

Wieloletni serial komediowo-dramatowy jest jednym z najpopularniejszych tytułów START, zaraz po Verze Sweet, cierpliwej gospodyni domowej i matce, która ma dar robienia pysznych cukierków.

Po tym, jak jej niewierny mąż zostaje zwolniony, Vera stara się związać koniec z końcem i otwiera własną firmę cukierniczą, korzystając z pomocy starzejącego się ojca, nastoletniej córki i ciekawskiej siostry, z mieszanymi rezultatami.

„Nie możemy się doczekać, jak Polot Media dostosuje się Pani Słodka Na polskim rynku wykonali z tym świetną robotę Kowalski vs Kowalski (Cytat z serii komiksów Iwanow kontra Iwanow), skomentował Bondarenko.

READ  Dwóch aktorów z serialu Netflixa The Chosen Ones ginie w wypadku samochodowym w Meksyku po przewróceniu się ciężarówki