Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lil Yachty ogłasza datę premiery nowej marki lakieru do paznokci na Krecie

Lil Yachty pomaga wszystkim wyrazić siebie dzięki nowej linii lakierów do paznokci.

W poniedziałek Lil Yachty ogłosił swój nowy samochód Kreta Z pasji lakierów do paznokci firma wypuści 21 maja swoją pierwszą kolekcję kolorów.

Yachty napisał: „Chciałbym przedstawić moją nową linię lakierów do paznokci crete__co”. „Pierwsza kropla do koloru ma 21. 4 wszystkich ras. Twoja, a nie ich!”

Inkluzywność i indywidualność są częścią misji Yachti od czasu, gdy po raz pierwszy podbił ten kraj w 2017 roku okładką swojego debiutanckiego albumu, Młodzieżowe emocje. Jacht znany był również z rysowania i projektowania paznokci jako formy artystycznej ekspresji. Kiedy więc Yachi dowiaduje się, że 17-letni Trevor Wilkinson został wyrzucony ze szkoły w Teksasie za noszenie lakieru do paznokci, podejmuje się obrony Wilkinsona.

Jeśli ktoś chce wyrazić siebie w jakikolwiek sposób, o ile nikogo nie skrzywdzi lub nikogo nie poniża, powinien mieć na to możliwość. Moja siostra powiedziała, zanim przejdzie do szczegółów na temat jego linii lakierów do paznokci … Nie powinieneś być karany ani torturowany za to, że jesteś sobą. „Zasadniczo jest taki sam, jest unisex, ale chcę bardziej skupić się na mężczyznach, aby go używać i czuć się bardziej komfortowo w ich skórze. Ponieważ, bracie, jest rok 2020, wiesz, co mówię, wkrótce będzie 2021 – daj spokój, jakie są bariery? „Czy nadal mamy bariery?”

READ  Grupa NENT dystrybuuje Viaplay przez Vectra w Polsce - Digital TV Europe