Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Light+Building prezentuje najnowsze innowacje w projektowaniu i technologii oświetleniowej

Light+Building prezentuje najnowsze innowacje w projektowaniu i technologii oświetleniowej

Odbywające się co dwa lata targi Light+Building powróciły w marcu do centrum kongresowego Messe Frankfurt, aby zaprezentować najnowsze innowacje w projektowaniu i technologii oświetleniowej. Oprawy elektryczne powstały w wyniku współpracy ze znanymi architektami i kładą nacisk na zrównoważony rozwój, począwszy od produktów po kioski zaprojektowane do ich ekspozycji. Oferta następuje po ogłoszeniu ekspansji Light+Building w Ameryce Północnej po włączeniu LightFair do jej międzynarodowego portfolio.

Prorok

Okucia szklane Nabiya.

Debiutująca na Light+Building rodzina okrągłych instalacji szklanych inspirowanych atmosferyczną mgłą Mediolanu – dostępna w pięciu kolorach i dwóch rozmiarach – jest wynikiem współpracy włoskiego studia Park Associati i Deltalight.

deltalight.com

Afro

Lampa wisząca Martinelli Luce.

Mając na uwadze potrzeby pracy zdalnej, ściemniana lampa wisząca Martinelli Luce przywraca funkcjonalność do jej właściwej formy. Ukryte dolne gniazdko Avro i towarzysząca mu kostka przedłużająca dostarczają energię elektryczną tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna – czy to stół w jadalni, czy biurko. Wyszukiwanie dostępnego gniazdka już nigdy nie będzie trudne.

martinelliluce.it/en

Hej

System oświetlenia wpuszczanego Hue.

Zaawansowany technologicznie architekt Norman Foster jest siłą napędową systemu oświetlenia do wbudowania Artemide Hoy, który charakteryzuje się niewielką szerokością 4 cali. Czujniki budowlane — dostępne w celu uzyskania zamierzonego, zintegrowanego wyglądu.

artemide.net/en

Atomos nienaruszony

Okucia Atomos slim.

Firma Lucifer Lighting obciąła o 2 cale obudowę Atomos i dodała więcej strumienia świetlnego do swoich opraw typu downlight. To bogate w funkcje połączenie z funkcjonalnością bezprzewodową zapewnia różnorodne otwory, zarówno kołnierzowe, jak i nieoznaczone.

luciferlighting.com

w171 alma

w171 aluminiowa osłona Alma.

Sztokholmska firma Tham & Videgård, zdobywczyni nagrody Design Vanguard Award 2009, wraz z Almą celebruje światło i cień. Dostępny w wersji surowej lub z białym wykończeniem proszkowym, ten aluminiowy klosz ma formę fali sinusoidalnej, która jest dodatkowo podkreślona przez pojedynczą żarówkę ze srebrną końcówką. Zamontuj go jako lampę wiszącą lub kinkiet ścienny.

Wastberg.com

READ  Zoom kopiuje Microsoft Teams przy użyciu wszechstronnego widoku