Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga rugby: Gwiazdy New Zealand Warriors przegapią resztę sezonu NRL po masakrze kontuzji w starciu z Penrith Panthers

sport

All Blacks wygrywają dzięki lepszej wydajności, a Mystics zapewniają wojownikom wielki finał i kontuzję. Wideo / NZ Herald / Sky Sports

Warriors mogą być bez kluczowych graczy do końca sezonu, podczas gdy dwóch kolejnych graczy wydaje się być przygotowanych na długie odcinki na uboczu po rzezi przegranej 30-16 z Penrith Panthers w niedzielę.

Hawker Wade Egan (ramię) i wioślarz Toho Harris (kolano) są największymi zmartwieniami zespołu, podczas gdy kibice Rocco Perry (ścięgno podkolanowe) i Roger Toivasa-Cheek (wstrząśnienie mózgu) zwiększają problemy z kontuzjami.

Wszystkie kontuzje miały miejsce w pierwszej połowie meczu, a Harris, Toivasa-Chic i Egan opuścili mecz w ciągu 20 minut. Podczas gdy Tuivasa-Sheck był najgorszy wizualnie – kapitan miał skłonność do skręcania przed uderzeniem w ziemię po próbie ataku, trener Nathan Brown powiedział, że był najmniej z czterech kontuzji.

„Oczywiście miał wstrząśnienie mózgu, ale teraz czuje się dużo lepiej” – powiedział Brown o Toivasa-Chic po meczu. “[We’ll see] Jak mija następny tydzień? Oczywiście musi przejść przez protokoły, ale Roger jest najlepszy.

“Myślę, że Toho Harris wykonał ACL, co jest oczywiście okropną kontuzją. Ramię Wade’a Egana nie wygląda na bardziej prawdopodobne w tym roku, a niestety młody Rocco doznał kontuzji ścięgna podkolanowego.”

Roger Toivasa-Chic został trafiony w głowę.  zdjęcie/fotosport
Roger Toivasa-Chic został trafiony w głowę. zdjęcie/fotosport

Brown powiedział, że chociaż pod koniec sezonu zmagał się z czymś, co wydaje się być kontuzją, Egan nadal jest gotów wycofać się z zespołu, jeśli straci kogoś innego z powodu kontuzji.

Był tam, aby dać nam znać, że wyjdzie, jeśli będziemy go potrzebować, ale nie mógł nawet podać piłki, więc to prawdopodobnie podsumowuje, gdzie jest jego ramię.

„Nie wygląda na to, że bez operacji będzie dobrze przez resztę tego roku, więc ryzyko i nagroda po prostu nie byłyby tego warte”.

READ  Indy Cars: Scott McLaughlin i Scott Dixon zajęli ósme i dziewiąte miejsce w Indianapolis

Zagrał ponad połowę meczu bez ławki do ich dyspozycji, a Brown przypisał wysiłki swojej drużyny przeciwko jednemu z pierwszych zawodników w rozgrywkach. Rekwizyty Addin Fonua-Blake i Matt Lodge byli szczególnie świetni w swoich długich walkach – grając 76 i 80 minut.

Brown powiedział, że był to jeden z najlepszych występów zespołu w tym roku.

„To zdecydowanie coś, co może pomóc klubowi iść naprzód, jeśli weźmiemy z niego lekcje” – powiedział.

“Granie z determinacją i zaangażowaniem jest o wiele bardziej korzystne niż bycie technicznie we wszystkim. Potrzebujesz zaangażowania i wysiłku, aby mieć dobry klub piłkarski. Dobre kluby piłkarskie nieustannie podejmują tego rodzaju wysiłki, dla nas mamy nadzieję, że będziemy się od nich uczyć. ”