Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Łapacze węży ze Słonecznego Wybrzeża znajdują na dachu rodziny dziesiątki skór węża

Naukowiec

Skóry węża na suficie. Zdjęcie / Sunshine Coast Snake Catchers, Facebook

Wkrótce pyton z Queensland, przeprowadzając rutynową kontrolę dachu, zdał sobie sprawę, że dom od dłuższego czasu wita gady.

Łowcy węży w Queensland są zawsze zajęci zbieraniem dzikich zwierząt z domów rodzin, zanim przetransportują je z powrotem do buszu.

Ale łapacz węży został wezwany do nieco innej pracy, kiedy rodzina Sunshine Coast zarezerwowała go na rutynową kontrolę dachu.

Dave z Sunshine Coast Snake Catchers włożył głowę na dach rodziny, spodziewając się zobaczyć jednego węża, ale zamiast tego znalazł dziesiątki skór rozrzuconych po okolicy.

„Co za transfer od Dave’a, kiedy wczoraj przeprowadził inspekcję dachu” – powiedział Sunshine Coast Snake Catchers na Facebooku.

„Przywiózł ponad 30 skór wężowych z obszaru rodziny i prawdopodobnie było tam jeszcze 20.

„Dzieci w domu uwielbiały to miejsce i musiały zadać Dave’owi wiele pytań na temat węży”.

Firma twierdzi, że pomimo ogromnych ilości skór wężowych, które potencjalnie mogą wywołać niepokój u niektórych, trzymanie węży na dachu domu było świetnym pomysłem.

Jedno z dzieci ze skórą.  Zdjęcie / Sunshine Coast Snake, Facebook
Jedno z dzieci ze skórą. Zdjęcie / Sunshine Coast Snake, Facebook

„Węże świetnie się trzymają na dachu, ponieważ zjadają wszystkie gryzonie. Kto nie lubi darmowej kontroli szkodników?” Firma powiedziała.

Zespół Sunshine Coast Snake Catchers jest jednym z najbardziej zapracowanych w Australii.

Ich strona na Facebooku ma ponad 120 000 polubień i regularnie piszą o swoich wyprawach mających na celu chwytanie i zwracanie węży.

Wczoraj zespół opublikował film, na którym ponownie pokazali ogromnego 10-kilogramowego węża dywanowego po tym, jak kobieta odkryła, że ​​został on zawinięty pod kosz na śmieci.

„To było niewiarygodne! Węże są coraz większe” – powiedział właściciel firmy Stu.

„Byliśmy naprawdę zaskoczeni, kiedy na początku sezonu ponownie ujawniliśmy tego gigantycznego węża dywanowego spod kosza na śmieci na naszej werandzie w Nampur.

READ  Pojawił się nowy film przedstawiający byłego prezydenta Chin Hu Jintao eskortowanego z Kongresu Partii

„To szalone, jak ten wielki wąż w jakiś sposób mieści się pod małym koszem na śmieci.

„To będzie największy wąż złapany w tym sezonie. To jeden z największych węży dywanowych, jakie kiedykolwiek złapałem! Wywiad”.