Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LadBaby: duet YouTube ubiega się o piąte świąteczne miejsce w Wielkiej Brytanii dla Trussell Trust |  Muzyka

LadBaby: duet YouTube ubiega się o piąte świąteczne miejsce w Wielkiej Brytanii dla Trussell Trust | Muzyka

Wykonawcy z YouTube, LadBaby, rozpoczęli swój piąty koncert w Wielkiej Brytanii urodziny Nie ma jednego.

Mark i Roxanne Howell nagrywają cover klasyka Band Aid Do They Know It’s Christmas? Aby zebrać fundusze dla osób dotkniętych kryzysem kosztów utrzymania.

Podobnie jak w przypadku czterech kolejnych świątecznych prezentów tej pary – wszystkie opakowania kiełbasek ze słynnymi motywami – nowa czapka przyniesie korzyści Trussell Trust, który działa na rzecz powstrzymania głodu i ubóstwa w Wielkiej Brytanii oraz prowadzi sieć banków żywności.

„Nie mieliśmy zamiaru wydawać piątego świątecznego singla, ale jako ambasadorzy Trussell Trust nie byliśmy przygotowani na siedzenie i nic nie robienie w roku, w którym ludzie cierpią bardziej niż kiedykolwiek” – powiedziała para.

„Tak więc kilka miesięcy temu zadzwoniliśmy do Boba Geldofa, Midge Orra i Band Aid Trust, aby poprosić o pozwolenie na przeróbkę najbardziej kultowego świątecznego utworu w historii, Do They Know It’s Christmas? Byliśmy naprawdę zaszczyceni, kiedy powiedzieli tak!”

Po ubiegłorocznej współpracy z Edem Sheeranem i Eltonem Johnem, tegorocznym dziełem będzie Martin Lewis z MoneySavingExpert oraz „ikony przemysłu muzycznego”, które jeszcze nie zostały ujawnione. Mark Howell powiedział, że przepisany tekst piosenki został zatwierdzony przez Geldofa i Ureya.

Lewis powiedział BBC: „Myślałem, że pomylili mnie z kimś innym… Ale gdy tylko dowiedziałem się, że mówią poważnie i było to dla Trussell Trust, organizacji charytatywnej o wielkim znaczeniu, z którą mam historię, postanowiłem dać temu spróbuj zrobić to ze smakiem”.

Mark Howell powiedział, że skontaktował się z Lewisem, ponieważ „wie lepiej niż większość, jak pomóc ludziom w tym kraju”.

Kochanie Rywalizacja Beatlesów W przypadku większości świąt Bożego Narodzenia nie ma numeru 1 — ale Hoyles ma cztery kolejne świąteczne hity; Beatlesom udało się tylko trzy.

Singiel został wydany 16 grudnia; Tegoroczne Boże Narodzenie nr 1 zostanie ujawnione 23 grudnia. Zmierzą się z konkurencją ze strony potężnych streamerów Mariah Carey i Wham! oraz nowe dokonania supergrupy rapowej The Sidemen, Lewisa Capaldiego, Stormzy’ego, Sama Smitha i George’a Ezry.

W nowych pojedynczych zakładach charytatywnych LadBaby zmierzy się również z Boom! bańka! Znów są Święta Bożego Narodzenia z gwiazdą bożonarodzeniowego numeru jeden z 1993 roku, panem Blobbym, oraz obsadą programu dla dzieci z lat 70. i 80.

Trussell Trust powiedział, że między kwietniem a wrześniem rozprowadzono 1,3 miliona awaryjnych paczek żywnościowych – więcej niż kiedykolwiek wcześniej, co stanowi wzrost o 52% w porównaniu z tym samym okresem w 2019 r. Jedna na pięć osób, które zwróciły się do swoich banków żywności, prowadzi gospodarstwo domowe.

READ  Królowa jest zmęczona „dramatem” Meghan Markle i księcia Harry'ego i chce „narysować granicę” | Królewski | Aktualności