Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liam Payne wyjawił, że spędził 50 godzin malując olejny portret zmarłej królowej Elżbiety II

Liam Payne ujawnia, że ​​spędził 50 godzin malując obraz olejny zmarłej królowej Elżbiety II jako pośmiertny hołd dla królowej

Liam Payne złożył hołd królowej Elżbiecie II, malując olejny portret zmarłej królowej po jej śmierci we wrześniu.

29-letni piosenkarz w zeszłym tygodniu udostępnił na Instagramie zdjęcie swojej niedokończonej pracy, której malowanie zajęło 50 godzin w momencie sesji zdjęciowej.

Były gwiazdor One Direction, Liam, podpisał swoją wiadomość: „Niedokończony obraz olejny przedstawiający królową, który zrobiłem. To ma 4,5 stopy wysokości i zajęło około 50 godzin… RIP HRH.

Ku pamięci: 29-letni Liam Payne złożył hołd królowej Elżbiecie II, malując obraz olejny przedstawiający zmarłą królową po jej śmierci we wrześniu.

Królową Elżbietę można zobaczyć na obrazie w państwowym diademie, diamentowej tiarze wykonanej w 1820 roku dla króla Jerzego IV, wuja królowej Wiktorii.

Diadem stanowy jest zwykle noszony przez królowe i królową małżonkę podczas państwowych otwarć parlamentu.

Jest widziana w zielonej sukience z białą szarfą z przodu, a także wyszukaną broszką i wyrazistym naszyjnikiem.

Twórczość: była gwiazda One Direction w zeszłym tygodniu udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej niedokończonej pracy, której malowanie zajęło 50 godzin w momencie sesji zdjęciowej (Liam został sfotografowany na British Fashion Awards w zeszłym tygodniu)

Twórczość: była gwiazda One Direction w zeszłym tygodniu udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej niedokończonej pracy, której malowanie zajęło 50 godzin w momencie sesji zdjęciowej (Liam został sfotografowany na British Fashion Awards w zeszłym tygodniu)

Królowa zmarła w wieku 96 lat w zamku Balmoral w Szkocji 8 września tego roku.

Państwowe nabożeństwo pogrzebowe odbyło się 19 września w Opactwie Westminsterskim w Londynie, a następnie tego samego dnia nabożeństwo poświęcenia w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

Liam wcześniej pokazał swój akwarelowy portret męża królowej, księcia Filipa, w kwietniu ubiegłego roku.

Nieżyjący już książę Edynburga złożył hołd księciu Filipowi w jego młodszych latach w mundurze marynarki wojennej przed jego pogrzebem w tym samym miesiącu.

W klipie udostępnionym na Instagramie Liam przesłał zdjęcie z lat 50., które wykorzystał jako inspirację do obrazu obok portretu księcia, dziękując mu za lata służby.

Liam skomentował wideo: „Spoczywaj w pokoju, Jego Królewska Wysokość Książę Filip”. Małe powitanie dla ciebie, dziękuję za twoją służbę.

RIP: Wykorzystaj zdjęcie z lat 50. jako inspirację, gdy Liam podziękował księciu za lata służby w filmie

RIP: Wykorzystaj zdjęcie z lat 50. jako inspirację, gdy Liam podziękował księciu za lata służby w filmie

Prace w toku: twórca hitu The Strip That Down na swoim Instagramie pokazał postępy na zdjęciu, które rozwijało się w ciągu kilku godzin

Szkic: W następnym ujęciu były członek boysbandu narysował cały zarys księcia, który był wtedy znany jako mąż króla, i napisał:

Work in Progress: The Strip That Down Hitmaker szczegółowo opisał postępy w tworzeniu zdjęcia, które nabierało kształtu w ciągu kilku godzin

Liam – który zadebiutował na czerwonym dywanie z dziewczyną Kate Cassidy podczas British Fashion Awards w zeszłym tygodniu – wcześniej na swoim Instagramie pokazał postępy w tworzeniu zdjęcia w ciągu kilku godzin.

Po raz pierwszy sporządził mapę głowy księcia Filipa, kiedy napisał: „Początku czegoś naprawdę wyjątkowego, czego sobie życzę”.

W następnym ujęciu były członek boysbandu narysował cały szkic księcia, znanego wówczas jako Mąż Króla, pisząc: „Po godzinach gotowy do akwareli”.

Książę Filip zmarł 9 kwietnia w wieku 99 lat, a jego uroczysty pogrzeb odbył się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor w kwietniu ubiegłego roku.

Królowa została pochowana wraz z mężem Filipem w Kaplicy Pamięci Króla Jerzego VI w wieczór jej pogrzebu we wrześniu.

reklamy