Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kwalifikacje na żywo Speedway GP Poland 2022 – Kolarze próbują ustawić jak najlepszy czas w sobotnim starciu

Kwalifikacje na żywo Speedway GP Poland 2022 – Kolarze próbują ustawić jak najlepszy czas w sobotnim starciu

Żużel

FIM Speedway Grand Prix

16:55-18:20

17:02 Zmarzlik znów na szczycie

Po mistrzostwach w Chorwacji Smárzelec ponownie pokonał czas dla Polski z 13.107.

Żużel GB

„Bycie mistrzem świata” – Janowski dążąc do wysokich celów

Wczoraj o 11:09

16:59 Sesja dobiega końca

Gdy sesja dobiegała końca, ostatnia grupa kolarzy na torze przybyła, aby zaznaczyć swoje ostatnie przelotne okrążenia

16:54 Madsen potwierdza

Madsen nie mógł pokonać Zmarzelca i na razie musi zadowolić się drugim miejscem.

16:50 Zmarzlik na szczycie

Tak, tak, może. Zamarzlik prowadzi Madsen o 13.107. Madsen będzie na dobrej drodze w następnej grupie, więc czy Zamzalek będzie lepszy?

16:47 Zakończyła się ostatnia krótka przerwa

Po krótkiej przerwie odpada kolejny Zimrazlik i obecnie jest na szóstym miejscu, czy może więc poprawić swój czas?

16:42 Madsen wciąż na topie

Lambert, Janowski i Drabeek wypadli z toru, ale zdołali ustalić czasy dopiero w połowie lat 13, z dala od 13.181 Madsena.

16:37 Tor zwalnia

Wydaje się, że w tym momencie szybkie czasy odeszły od nas. Madsen nadal prowadzi z 13.181. Czy każdy może mieć 13 mieszkań?

16:34 Jeźdźcy w dowód

Woffinden plasuje się na drugim miejscu w swojej drugiej rundzie. Byłby z tego zadowolony po rozczarowującym pobycie w Chorwacji.

16:31 Madsen nie może się powstrzymać

Madsen jedzie szybciej nie raz, ale dwa razy w swojej drugiej rundzie. Najszybszy czas, 13.181, jest nowym punktem odniesienia.

16:26 Eliminacje na żywo w Polsce

W Chorwacji Zmirzlik ustanowił najlepszy czas w swojej pierwszej serii i nikt nie mógł się z nim równać. W ten weekend widzieliśmy kotlet i zmianę liderów. Ale zirzilik nie został jeszcze pokonany. Bewley jest na trzecim miejscu, a Michaelsen na trzecim.

16:23 Zumrazlik jechał szybciej.

Zmarzlik jest teraz na szczycie w swojej drugiej rundzie z wynikiem 13.468. Wygląda na to, że Bewley mógłby znieść bicie.

READ  Akcje polskiego CD Projektu spadają wraz z aktualizacją strategiczną

16:21 Michaelson nie może jechać szybciej

Mikel Michaelsen, Jacob Muskoviak i Vitaly Liske biegną jako ostatni, ale nie ma zwycięstwa nad Piolim.

16:17 Peuli na szczycie

Jack Holder, Dan Bewley i Anders Thomsen będą nieobecni po krótkiej przerwie. Rookie Pioli miał solidne kwalifikacje w Chorwacji i będzie to kontynuował w ten weekend, osiągając wynik 13,472. Trudno będzie go pokonać.

16:09 Tam coraz szybciej

Max Frick, Paul Przydebelski i Ty Wenden pokonują pierwsze okrążenia. Wydaje się, że dużą różnicą w stosunku do zeszłego tygodnia na torze jest nabieranie prędkości z czasem. Madsen wciąż jest na topie, po prostu. Frick i Wenden zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

16:07 Trzecia linia przejmuje prowadzenie

Następni byli Jason Doyle, Leon Madsen i Martin Vaculik, a na pierwszym miejscu uplasował się Madsen z 13,536 pkt. Doyle i Vaculik zajmują obecnie odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Wydawało się, że to kolejna runda.

16:04 następny

Następnie wyszli Patrick Dudek, Bartosz Smerzlik i Friedrich Lindgren. Czasy zbliżają się do Janowskiego, ze Zmarzlikiem na 13.790. Tam się zwęża.

16:00 i ruszamy

Robert Lambert, Wild Card Maxime Drabeck i Maciej Janowski są pierwszą trójką na ringu. Janowski ustanowił standard na 13.782

Talent uprawiany w domu

W ten weekend na torze pojawi się pięć polskich supergwiazd, a na jego miejsce zostanie wybrana młoda gwiazda Maxim Drabek. Draik sprawdził się już w świecie żużlowym, dwukrotnie wygrywając Mistrzostwa Świata FIM na żużlu do lat 21.

cześć i witaj

Opublikujemy relację na żywo z drugiej rundy Grand Prix MotoGP 2022. Tym razem jedziemy do Warszawy. House rider Bartosz Smárzlyk prowadzi obecnie w mistrzostwach. Czy ktokolwiek zdoła go obalić na ojczyźnie?

Jak oglądasz?

Odkryj + Będzie zapewniać transmisję na żywo bez reklam z każdego wyścigu, a także usługi interaktywne. Wydarzenia wyścigowe będą również transmitowane na żywo w Eurosport 2, z najważniejszymi informacjami i opiniami na ich temat.

Jak działa rehabilitacja?

Kwalifikacja odbywa się tego samego dnia co wyścig i umożliwia zawodnikowi zabezpieczenie pierwszego wyboru numeru startowego.

READ  Raport ERC Poland Call A: Trudne szczęście Kriyasina prowadzi Luke'a w Polsce - FIA ERC

Każdy zawodnik wystartuje z każdej z czterech bramek przynajmniej raz, ale startuje z jednej bramki dwukrotnie. Wykwalifikowana praktyka daje możliwość upewnienia się, że otrzymają właściwą pozycję startową we właściwym czasie.

Kolarze wyjeżdżają na tor w grupach trzyosobowych, starając się zdobyć najszybsze okrążenia w trzech blokach po dwie minuty. Zawodnik, który zdobędzie najszybsze okrążenie, jest nagradzany pierwszym wyborem numeru startowego zawodów. Wybiera kolejne drugie miejsce i trwa to aż do szesnastego miejsca i wybiera ostatnie.

Speedway Grand Prix 2022 będzie transmitowany na żywo i bez reklam Odkryj + Z wyścigami na żywo również w Eurosport 2.

Żużel GB

„Zrobię wszystko, co w mojej mocy” – widz Janowski trenował do swojego pierwszego tytułu w MotoGP Grand Prix

Wczoraj o 10:07

Żużel GB

Lambert: Zdobycie trofeum MotoGP to długoterminowy cel

05/11/2022 o 06:51