Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kup pakiet Microsoft Office na komputer Mac lub Windows za jedyne 30 USD

Jeśli jesteś osobą, która nie korzysta z Microsoft 365 na tyle, aby uzasadniać wydawanie na nią 7 dolarów miesięcznie, dobrym pomysłem może być skorzystanie z jednej ze starszych wersji. Dzięki temu możesz zaoszczędzić część zmian dzięki Microsoft Office Professional 2019 Idź za jedyne 30 dolarów, co stanowi aż 86% zniżki od pierwotnej ceny wynoszącej 229 dolarów. Ta oferta dotyczy zarówno wersji oprogramowania dla komputerów Mac, jak i Windows, więc możesz je pobrać niezależnie od używanego systemu operacyjnego. Tylko pamiętaj, że ta oferta wygasa 5 lutego.

W rzeczywistości istnieją dwie wersje pakietu Office. Użytkownicy komputerów Mac Otrzymasz podstawowy pakiet aplikacji dla domu i firmy, w skład którego wchodzą Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i OneNote, a jednocześnie Użytkownicy Windowsa Otrzyma wersję Professional Plus z większą liczbą aplikacji. Pamiętaj, że nie dostaniesz tutaj Microsoft Teams.

To nie jest najnowsza wersja pakietu Office, ale w porównaniu z logowaniem Pakiet subskrypcji Microsoft 365, który kosztuje 7 dolarów miesięcznie lub 70 dolarów rocznie dla osób fizycznych, oferta StackSocial to świetna okazja. Dostępna jest bezpłatna wersja online pakietu Microsoft Office, z której można korzystać, ale brakuje w niej wielu funkcji, więc może to być lepsza opcja. Użytkownicy Apple powinni także pamiętać, że Outlook jest teraz dostępny jako bezpłatna aplikacja dla komputerów Mac.

Kilka ważnych rzeczy do zapamiętania – Otrzymasz jednorazowy kod na jeden komputer, co oznacza, że ​​nie będziesz mógł pobrać tych aplikacji na wiele urządzeń. Oznacza to, że jeśli dokonasz aktualizacji do nowego komputera lub Twój obecny komputer ulegnie awarii, prawdopodobnie nie będziesz mógł przenieść grupy. Licencjom tym brakuje również niektórych dodatkowych udogodnień, które można uzyskać w ramach subskrypcji 365, w tym przechowywania w chmurze OneDrive i funkcji sztucznej inteligencji opartych na chmurze, w tym Microsoft Copilot. Ponadto te aplikacje powinny działać tak długo, jak długo wystarczy na komputer, ale cykl życia licencji na komputer Mac dobiegł końca, co oznacza, że ​​firma Microsoft obsługuje Ta wersja Biuro się skończyło. Użytkownicy systemu Windows otrzymają rozszerzone wsparcie Do 14 października 2025 r. Istnieje również ryzyko, że Microsoft może w dowolnym momencie wypowiedzieć licencję, ale od początku 2022 r. używamy innych wersji pakietu Office od StackSocial i nie mieliśmy jeszcze żadnych problemów.

READ  Przyczepa kempingowa Kiwi USB została uznana za jeden z najlepszych wynalazków roku 2023 magazynu TIME

Teraz, gdy masz już nowe, fajne oprogramowanie, być może będziesz potrzebować do jego obsługi komputera. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą regularnie aktualizowaną listę najlepszych ofert laptopów, aby mieć pewność, że nie przepłacasz.

Więcej ofert zakupów w CNET