Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hideo Kojima powraca do gatunku skradanek ze szpiegowską grą akcji na PlayStation – State of Play 2024

Hideo Kojima powraca do gatunku skradanek ze szpiegowską grą akcji na PlayStation – State of Play 2024

Hideo Kojima jest zajęty! Jak ogłoszono podczas dzisiejszej transmisji State of Play, trwają prace nad nową szpiegowską grą akcji od kultowego twórcy Metal Gear Solid.

Szczegółów na miejscu jest niewiele, ale podczas prezentacji Kojima powiedział, że ten projekt stanowi nową własność intelektualną, opisując go zarówno jako film, jak i grę. „Oczywiście jest to gra interaktywna, ale jednocześnie jest to film” – powiedział Kojima.

Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się „na poważnie” w Kojima Productions po Death Stranding 2 i we współpracy z Sony, zatem należy spodziewać się premiery na PlayStation 5. Podczas State of Play Kojima powiedział, że jest „pewny”, że ta nowa gra „będzie wisienką na torcie” mojej pracy. Dodaję: „Mamy nadzieję przekroczyć bariery pomiędzy filmem a grami wideo”.

Po zwróceniu się do kamery i powiedzeniu „Follow us” Hermen Holst, prezes Kojima i PlayStation Studios, opuścił plan, a kamera oddaliła się od budynku, ukazując szyld Columbia Pictures ze słowem „Physint” pod spodem.

Okazuje się, że Physint to roboczy tytuł tego projektu. W ćwierkaćKojima powiedział, że będzie to trzecie nowe oryginalne IP Kojima Productions od założenia studia. „To zupełnie nowa szpiegowska gra akcji dla następnej generacji” – powiedział Kojima. „Będzie tworzona przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych talentów z całego świata, zarówno z filmów, jak i gier wideo. Oczywiście jest to interaktywna «gra», ale format, fabuła, temat, obsada, gra aktorska, kostiumy, dźwięk itp. są na wyższym poziomie.” „cyfrowa rozrywka”, którą można nazwać „filmem”.

Na koncie Kojima Productions na Twitterze/X skomentowano również, że Physint będzie zawierał „niemal realistyczną grafikę”. Dzięki pełnemu wsparciu SIE, ta nowa gra szpiegowska będzie wykorzystywać najnowszą technologię i gwiazdorską obsadę, aby zapewnić niezrównane wrażenia. Inni” – czytamy ćwierkać. „Zaciera granice między filmami i grami, oferując niemal realistyczną grafikę i nowy styl interaktywnej rozrywki”.

READ  Zwiastun Motorola Razr (2022) podkreśla jedną z funkcji, jakie ma Samsung Galaxy Z Flip

Kojima jest zaznajomiony z gatunkiem szpiegostwa i skradania się, podobnie jak wielu zna Kojimę z jego pracy nad serią Metal Gear, znaną z kładzenia podwalin pod gatunek gier wideo typu stealth.

To jeden z niewielu projektów, nad którym pracuje Kojima i jego studio. Dodatkowe projekty obejmują Death Stranding 2 i OD. Ta ostatnia to nowe IP powstałe we współpracy z Xbox Game Studios, a do projektu dołączyli aktorka Hunter Schafer i reżyser Jordan Peele. Kojima bierze także udział w filmowej adaptacji oryginalnego Death Stranding studia A24, choć nie udostępniono żadnych dodatkowych informacji.

Nowa gra Kojimy została ujawniona w transmisji, która zawierała także więcej informacji o Rise of the Ronin i Stellar Blade, a także o własnej grze Kojimy Death Stranding 2. Wszystko, co ogłoszono w dzisiejszym stanie gry, znajdziesz tutaj.

Kat Bailey jest dyrektorką wiadomości IGN i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz jakieś rady? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na adres @the_katbot.