Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ktoś rozszyfrował przepis na kruche ciasto Teda Lasso z wydarzenia Spring Loaded firmy Apple

Podczas wtorkowego wydarzenia Spring Loaded Apple ogłosił (Między innymi) To drugi sezon jego dzikiego pokazu Ted Lasso Będzie Upuść 23 lipca. To bardzo dobra wiadomość dla fanów serialu (w tym mnie), którzy tęsknili za poważnym trenerem piłkarskim z niemożliwym słonecznym spojrzeniem na życie i który przyniósł ulgę podczas pandemii koronawirusa zeszłego lata.

Pod koniec Spring Loaded był plik Ted Lasso-Powiązane z jajkiem wielkanocnym: rysunek małego kwadratu z tekstem „Tajemniczy tort Teda Lasso (wykonany w jednym pudełku)”. Sam przepis był ledwo widoczny. Ale entuzjastyczny programista David Smith był Potrafi czytać tekst, I przeszukałem go w Google, tylko po to, by znaleźć dopasowanie The New York Times Przepis Na kruche ciastka (choć przepis nieco inny niż u Teda).

Zanotował to tutaj:

Przyglądając się uważnie widocznym literom ułamkowym, jestem prawie pewien, że ten pierwszy wiersz brzmi:

1 1/2 szklanki / 340 gramów zimnego niesolonego masła pokrojonego na półcalowe kawałki plus więcej na miskę tłuszczu

To zdecydowanie przepis na ciasto kruche, chodzi mi o to, czego potrzebowałoby też dużo masła!

To naprawdę dużo cholernego masła.

Dla tych z Was, którzy nie oglądają serialu (a dlaczego nie?), Dziwne ciasteczka są istotną częścią fabuły. Ted próbuje pokonać Rebeccę, właścicielkę angielskiej drużyny piłkarskiej, którą trenuje, nagle i wręcza jej małe różowe pudełko z ciastkami w środku (później odkrywamy, że Ted sam je piekł, a on go nie kupił. , bo to Ted dla Ciebie).

Rebecca to bawi.

W Internecie nie ma już zbyt wielu dobrych i czystych rzeczy (powiedziała, pisząc na internetowym serwisie informacyjnym haha Zdecydowanie nie miałem na myśli krawędźJesteśmy niesamowici), ale trochę szpiegowanie, aby ujawnić przepis na kruche ciasto z Best Show on Broadcast, przypomina mi te niewinne dni, które minęły. Lubi Przypomina nam Teda: Musisz uwierzyć.

READ  Moc przyszłości jest w zasięgu ręki