Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry zerwał plakat przedstawiający swoją babcię, królową Elżbietę II, ze ściany swojego „podziemnego” klubu Chelsea, aby nie mogła patrzeć, jak świętuje, twierdzi Paddy McGuinness

Książę Harry zerwał plakat przedstawiający swoją babcię, królową Elżbietę II, ze ściany swojego „podziemnego” klubu Chelsea, aby nie mogła patrzeć, jak świętuje, twierdzi Paddy McGuinness

Napisane przez Rebeccę English, redaktorkę królewską i Rebeccę Absalom

22:35 12 grudnia 2023, aktualizacja 22:43 12 grudnia 2023

Prezenter telewizyjny Paddy McGuinness twierdzi, że książę Harry zerwał ze ściany plakat przedstawiający swoją zmarłą babcię, królową Elżbietę, podczas „dzikiej imprezy” wiele lat temu.

50-letni gwiazdor Top Gear powiedział, że spędzał wieczór z księciem Sussex, członkami One Direction i grupą piłkarzy, kiedy stwierdził, że widział, jak król zdejmował obraz ze ściany, bo nie chciał. Babci, żeby zobaczyła, jak świętuje

Wypowiadając się na temat Restless Natives, McGuinness powiedział, że grupa przebywała w „podziemnym” klubie w Chelsea w Londynie, gdzie odbywały się „wszelkiego rodzaju wydarzenia”.

Twierdził, że król „rozrywał mi koszulę, obejmował i całował”, a następnie „zdzierał ze ściany zdjęcie królowej i mówił: „Nie mogę pozwolić, żeby ona patrzyła, jak to robię”.

Nie ujawnił, kiedy miało to nastąpić, ale powiedział gospodarzom podcastu Gordonowi Smartowi i Martinowi Compstonowi, że klub ma „tajne drzwi”, z których mogą korzystać znane twarze, i jest otoczony systemem CCTV.

Książę Harry zerwał kiedyś plakat przedstawiający swoją babcię, królową Elżbietę, ze ściany klubu, aby nie widziała jego imprezowego stylu, twierdzi prezenter telewizyjny Paddy McGuinness. Na zdjęciu: Harry w klubie Chinawhite

„Poklepała mnie po ramieniu i to był książę Harry… Pomyślałem, że to szaleństwo” – powiedział.

Ciągle pojawiał się i znikał. Na końcu rozmawiałem z jednym z ochroniarzy… nim [Harry] Rozrywał mi koszulę, a potem zerwał ze ściany zdjęcie królowej i powiedział: „Nie mogę pozwolić, żeby patrzyła, jak to robię”.

Powiedział, że zapytał ochroniarza księcia: „Co się tutaj stanie?” Funkcjonariusz policji metropolitalnej odpowiedział: „Będą”. [the video taken on the security cameras] Nigdy nie ujrzeć światła dziennego. To jeden z klubów, do których udają się członkowie rodziny królewskiej i mogą porzucić swoją władzę.

FEMAIL skontaktowała się z policją Met w celu uzyskania komentarza.

Roszczenie McGuinnessa następuje po tym, jak według jej rocznego raportu Fundacja Archewell Harry’ego i Meghan odnotowała spadek darowizn o 8,7 miliona funtów.

READ  Thomas Kingston: Zmarł zięć księcia i księżniczki Michaela z Kentu Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Dzisiaj ujawniono, że darowizny na rzecz organizacji charytatywnej spadły w ubiegłym roku o 11 mln dolarów (8,7 mln funtów), co doprowadziło ją do bankructwa, a jej szef i prawa ręka pary, James Holt, otrzymali ogromną podwyżkę o 280%.

Z zeznania podatkowego złożonego dzisiaj w USA wynika, że ​​darowizny spadły w 2022 r. do nieco ponad 2 mln dolarów (1,6 mln funtów) – w porównaniu z 12,9 mln dolarów (10,3 mln funtów) w 2021 r., co stanowi oszałamiający spadek o 11 mln. milion).

Zyski za 2021 r. w wysokości 9 mln dolarów (7,1 mln funtów) wyparowały z powodu braku darowizn. Fundacja Archewell odnotowała w zeszłym roku stratę w wysokości 674 485 dolarów (536 357 funtów), ponieważ przychody wyniosły 2 miliony dolarów, ale koszty wyniosły 2,67 miliona dolarów.

Paddy McGuinness twierdzi, że książę Harry zerwał ze ściany plakat przedstawiający jego zmarłą babcię, królową Elżbietę, podczas „dzikiej imprezy” (na zdjęciu 7 grudnia 2023 r.)
Książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex spotykają się i pozdrawiają publiczność w Operze w Sydney, 16 października 2018 r. w Sydney, Australia
Książę Harry i Meghan Markle opublikowali film pokazujący „wpływ” Archewell na rok 2023 – ale z ich rocznego raportu wynika również, że ich fundacja odnotowała stratę

W zeszłym roku tylko dwóch głównych darczyńców przekazało po około 1 milion dolarów (795 210 funtów) każdy. Rok wcześniej bogaty anonimowy darczyńca przekazał im 10 milionów dolarów, ale w 2022 r. nie doszło do powtórzenia.

Następuje po burzliwym roku dla pary, w którym zjadliwe wspomnienia Harry’ego Spare znalazły się na czołowych miejscach list bestsellerów, ale ich osobista popularność spadła.

Byli także przedmiotem kpin w popularnych programach telewizyjnych, takich jak South Park i Family Guy, byli krytykowani po zarzutach dotyczących „niemal katastrofalnego” pościgu samochodowego w Nowym Jorku i stracili lukratywną umowę na podcast ze Spotify, a jeden z dyrektorów wyższego szczebla opisał ich ich jako „**** *** Uczestnicy.

Para założyła fundację Archewell po opuszczeniu rodziny królewskiej i twierdzi, że jest to „globalna organizacja non-profit nastawiona na wpływ, która wciela współczucie w czyn” i „oddana prostej, ale głębokiej misji: pojawiać się, czynić dobro”.

Organizacja zatrudniała pięć osób, a łączna pensja wyniosła 640 441 dolarów (509 285 funtów) za rok. Harry i Meghan nie otrzymali pensji.

READ  BBC Radio 1: Adele Roberts opuszcza stację po ośmiu latach

Jednak dyrektor generalny James Holt, uważany za prawą rękę Sussexów od czasu Megxit, zarabiał 227 405 dolarów rocznie (180 835 funtów), w tym 20 000 dolarów (15 904 funtów) premii. Był to wzrost o około 170 000 dolarów (133 000 funtów) w porównaniu z jego początkową pensją wynoszącą 59 846 dolarów (47 641 funtów) w roku poprzednim.

Przyjmuje się, że wynagrodzenie Holta za rok 2021 nie odzwierciedla pełnych 12 miesięcy pracy, odkąd dołączył do firmy w połowie roku.

Pomimo straty w 2022 r. organizacja, którą określa się jako organizację non-profit, wydaje się nadal posiadać około 8,3 mln dolarów (6,6 mln funtów) w gotówce i aktywach.