Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry mówi Williamowi i Karolowi: „Nie możecie sobie z tym poradzić!”  Ponieważ wysyła ukrytą wiadomość

Książę Harry mówi Williamowi i Karolowi: „Nie możecie sobie z tym poradzić!” Ponieważ wysyła ukrytą wiadomość

Wczoraj wieczorem w katedrze św. Pawła przyłapano księcia Harry’ego noszącego medal z szyją i gwiazdą KCVO, a królewski ekspert zasugerował, że był on używany do wysyłania wiadomości do króla Karola i księcia Williama.

Książę Harry opuścił katedrę św. Pawła, ale to, co założył, stanowiło jasny sygnał dla Karola i Williama – twierdzi królewski komentator.(Anthony Harvey/Rex/Shutterstock)

Buntowniczy książę Harry mógł w środę wieczorem wysłać swojemu „największemu wrogowi” bratu, księciu Williamowi i swojemu ojcu, królowi Karolowi, z którym był w separacji, ukrytą wiadomość dotyczącą wyboru ubioru, twierdzi królewski ekspert.

Podczas niedawnego wydarzenia w katedrze św. Pawła widziano księcia Sussex noszącego medal KCVO z szyją i gwiazdą, co według niektórych jest potężnym przesłaniem dla jego ojca, króla Karola, i brata, księcia Williama. Podczas wydarzenia z okazji 10. rocznicy Igrzysk Invictus Harry użył swojego ubrania, aby uczcić swój czas jako starszy członek rodziny królewskiej, mimo że reszta rodziny królewskiej zdecydowała się nie uczestniczyć.

Odznaki KCVO Neck and Star to odznaczenia przyznawane za zasługi dla Zakonu Królewskiego i podlegają Królewskiemu Orderowi Wiktoriańskiemu – prestiżowemu odznaczeniu rycerskiemu. Tom Quinn, słynny autor królewski, uważa, że ​​czyn ten był symbolicznym gestem ze strony Harry’ego wobec jego więzi rodzinnych, wskazującym na jego cenny wkład w monarchię.

W rozmowie wyłącznie z The Mirror Tom skomentował: „Harry’ego widziano noszącego Medal Komandora Rycerza Królewskiego Zakonu Wiktoriańskiego w katedrze św. Pawła za zasługi dla Invictus. Medal został przyznany Harry’emu w 2015 roku przez jego zmarłą babcię Elżbietę II w ramach tronu królewskiego”. usługi”.

Przeczytaj więcej: Książę Harry dał „kopniaka w zęby” jako „bolesna” reklama Charles Times dla maksymalnego efektu

(Jamesa Veseya/Rexa/Shutterstocka)

Warto zauważyć, że Tom zasugerował: „Noszenie tego było sposobem Harry’ego na przypomnienie rodzinie, że jego babcia doceniała jego wkład, nawet jeśli jego ojciec i brat tego nie robili. Noszenie szyi i gwiazdy KCVO było także sposobem Harry’ego na zasygnalizowanie, że nie jest zły chłopiec był przedstawiany jako jego ojciec i brat”.

READ  Hugh Edwards opuszcza BBC za radą lekarza

Jednak, jak stwierdził Quinn, mogło to również nieść bardziej wymagające przesłanie wśród królewskiej awantury: „To sposób Harry’ego na powiedzenie, że nadal wspiera monarchię, pomimo tego, jak czuje się traktowany. I, co być może najważniejsze, noszenie medalu dodanego : „To sposób Harry’ego na powiedzenie: «Zabrałeś mi wszystko inne, ale tego nie możesz zabrać!»”

Można go uznać za list do księcia Williama i króla Karola(Obrazy Getty’ego)
Obowiązkowe źródło: zdjęcie: Anthony Harvey / REX / Shutterstock (14468994ao) Książę Harry opuszczający katedrę św. Pawła Invictus Games: 10th Anniversary Service, Londyn, Wielka Brytania – 8 maja 2024 r.(Anthony Harvey/Rex/Shutterstock)

W 2015 roku Harry został nadany przez swoją babcię królową tytuł szlachecki za zasługi dla monarchii, a podczas prywatnej ceremonii w pałacu Buckingham został mianowany Komandorem Rycerskim Królewskiego Zakonu Wiktoriańskiego (KCVO).