Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

FANI byli przerażeni „bolesnym” „niemoralnym” wywiadem Piersa Morgana z prawdziwą reniferką Martą

FANI byli przerażeni „bolesnym” „niemoralnym” wywiadem Piersa Morgana z prawdziwą reniferką Martą

Kobieta, która rzekomo zainspirowała hitowy serial dramatyczny Richarda Judda Renifer, dziecko W dziwacznym i niewygodnym wywiadzie telewizyjnym z Piersem Morganem zagroził pozwaniem Netflix.

Podczas nagranej wcześniej sesji, powszechnie określanej jako „nieetyczna”, szkocka prawniczka Fiona Harvey była zmuszona kilkakrotnie zaprzeczać, jakoby ścigała komika Gadda w latach 2014–2015.

Przed wyemitowaniem odcinka w YouTube widzowie kwestionowali etykę decyzji Morgana o przeprowadzeniu wywiadu z panią Harvey, odkąd powiedział on Gadowi Niezależny Że prawdziwą osobą, która zainspirowała Martę, była „chora psychicznie”.

Podczas transmisji rozwiały się obawy dotyczące etyki programu i wielu fanów podzieliło się poczuciem winy z powodu obejrzenia wywiadu. Jeden z nich powiedział: „Część mnie nie chce oglądać wywiadu, ale nie mogę przestać oglądać”.

Inny dodał: „Czas obejrzeć, jak Piers Morgan udziela jednego z najbardziej nieetycznych wywiadów w historii”.

Podczas wywiadu, który w ciągu zaledwie 12 godzin zgromadził prawie 4 miliony wyświetleń, pani Harvey zaprzeczyła, jakoby prześladowała Gadda i wysyłała do niego 41 000 e-maili i 100 wiadomości. Netflix wcześniej twierdził, że e-maile zawarte w programie to prawdziwe e-maile, które Gad otrzymał od swojego prześladowcy.

„Myślę, że mógł to sam wymyślić” – stwierdziła pani Harvey, sugerując, że zamiast tego wysłała mu „tylko garść”. Kiedy Morgan nalegała, żeby podała numer, powiedziała, że ​​wysłała komikowi „mniej niż 10 e-maili”.

58-latka twierdziła również, że spotkała komika zaledwie kilka razy i w trakcie pełnej napięcia wymiany zdań z prezenterem Piersem Morganem poprosiła go, aby „zostawił ją w spokoju”.

Piers Morgan obiecał zaspokoić pragnienia fanów, emitując wywiad z Fioną Harvey (Piersa Morgana/X)

mów dalej Piers Morgan bez cenzuryPowiedziała: „Podejmę kroki prawne przeciwko Richardowi Gaddowi i Netfliksowi. Częściowo doradzaliśmy prawnikom, ale chcemy zbadać wszystkie dostępne opcje. „Jest wiele osób, które zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej”.

READ  Callum Best mówi, że Vern McCann prawie go zabił podczas kręcenia wyczynu kaskaderskiego dla SAS: Kto się odważy, wygrywa.

W szeroko zakrojonym wywiadzie, w którym zadano pytania dotyczące oświetlania gazem bezbronnych osób w celach rozrywkowych oraz roli Ofcom w kontrolowaniu treści w Internecie, ujawniła szczegóły swojego „biednego”, ale wychowania w klasie średniej w Szkocji oraz tego, że była w związku przez pięć lat. lata. Z prawnikiem-mężczyzną.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Pani Harvey powiedziała: „Moja mama pracowała niesamowicie ciężko. „Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałem dziewięć lat, ale ona pracowała jak koń trojański”.

Powiedziała także, że ma chłopaka prawnika, z którym jest w związku od pięciu lat, a który uważa programy i relacje w wiadomościach za „przerażające”.

Zapytana, czy oglądała dramat, odpowiedziała: „Wcale nie. Słyszałam o sądzie, o wyrokach więzienia i tym podobnych rzeczach… ale nic z tego nie oglądałam”.

Odparła zarzuty dotyczące prześladowania i stwierdziła, że ​​w rzeczywistości to ona była ofiarą.

Omówiła także swoje leczenie w Internecie po tym, jak fani serialu odkryli jej tożsamość. „To już wystarczająco zawładnęło moim życiem” – powiedziała. „Uważam to za absolutnie nieprzyzwoite. Uważam to za przerażające i mizoginiczne. Niektóre groźby śmierci w Internecie były naprawdę okropne. Ludzie do mnie dzwonią. Wiesz, to było absolutnie przerażające”.

Pani Harvey przyznała jednak, że to ona wymyśliła tytuł, który zainspirował serial: „Miałam zabawkowego renifera, a on miał ogoloną głowę, to prawda, a w sklepach były renifery, bo były święta czy coś takiego”. . to był żart. Więc przez przypadek zapisałem nazwę wyświetlaną.

READ  Henry Cavill nie wróci do Wiedźmina, mimo utraty roli Supermana Henry'ego Cavilla

Niezależny Aby uzyskać komentarz, skontaktuj się z przedstawicielami JAD.

Fiona Harvey w filmie „Piers Morgan bez cenzury” (youtube)

Pani Harvey zaprzeczyła także jakoby została skazana za prześladowanie pana Judda lub osadzona w więzieniu.

„To całkowicie nieprawdziwe i szkodliwe dla mojej kariery. Chcę temu zaprzeczyć. Nie jestem prześladowcą. To po prostu kompletna bzdura”.

Zapytana, czy ma wiadomość dla Richarda Gadda, gdyby oglądał, odpowiedziała: „Daj mi spokój, proszę. Zajmij się życiem, znajdź porządną pracę. Jestem przerażona tym, co zrobiłam”.

Morgan spotkał się z ostrą reakcją działaczy na rzecz zdrowia psychicznego i prześladowania osób, które przeżyły, w związku z jego „nieodpowiedzialną” decyzją o przesłuchaniu kobiety.

Mówiąc do Dziennik dziennyTwierdziła, że ​​za rozmowę zapłacono jej 250 funtów i odrzucała prośby takich osób jak m.in Tego ranka Aby porozmawiać o serialu.

Ten przerażający dramat oparty na faktach jest inspirowany męką, jaką przeżył szkocki twórca i główny bohater Richard Gadd, zwany w serialu Donnie Dunne.

Pracując jako komik specjalizujący się w stand-upie, Dunne po raz pierwszy spotyka swojego prześladowcę po tym, jak podczas pracy w londyńskim pubie zaproponował „filiżankę herbaty płaczącemu nieznajomemu”.

Pani Harvey powiedziała, że ​​nigdy nie odniosła wrażenia, że ​​komikowi Gadowi było jej żal i że żałuje, że odwiedziła pub Hawley Arms w Camden w Londynie, gdzie się poznali.