Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Krypto-wieloryby kupują ogromne ilości Ethereum, ponieważ detaliści szukają wielu alternatywnych walut: Santiment

Krypto-wieloryby kupują ogromne ilości Ethereum, ponieważ detaliści szukają wielu alternatywnych walut: Santiment

Firma analityczna Crypto Santiment analizuje nowe trendy na rynku, ponieważ Ethereum wabi wieloryby i zmierza do zupełnie nowego szczytu.

Santiment mówi, że wraz z ETH osiągającym w tym tygodniu nowy szczyt na poziomie 3524 USD, wygląda na to, że wielkie wieloryby rosną. Firma zauważa, że ​​nagłówki wielorybów na głównych giełdach nadal porzucają ETH – znak, że inwestorzy kupują wyższe aktywa kryptowalutowe, a następnie przenoszą je do swoich osobistych portfeli.

Ethereum osiągnął kolejny rekord wszech czasów, wynoszący 3524 USD, kilka godzin temu, zanim spadł w umiarkowanej korekcie dla całego rynku. 10 największych wielorybów jednostronnych podwoiło się w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy, podczas gdy 10 największych wielorybów wzajemnych zmniejszyło się o połowę w ciągu siedmiu. miesięcy minionych ”.

Źródło: Santiment

Według danych firmy, Ethereum jest również jednym z „najpopularniejszych aktywów” Santiment. po drodze Z memem Dogecoin (DOGE), zdecentralizowaną walutą finansowania (DeFi) Safemoon (SAFE), Ethereum Twardy widelec Ethereum Classic (ETC), cyfrowy operator telefonii komórkowej Dent (DENT) i Coinvest (COIN).

Jeśli chodzi o Bitcoin, pomimo niedawnego spadku poniżej 54000 USD, Santiment zauważa, że ​​główna kryptowaluta zyskuje wiele uwagi ze strony kryptowaluty.

Bitcoin spadł w ciągu ostatnich kilku dni, ale ze względu na umiarkowane obawy opinii publicznej stworzono nowe adresy dla wielorybów.

Liczba ponad 1000 adresów BTC ponownie wzrosła do 2234, przy największym jednodniowym wzroście liczby nowych tytułów (7) od 31 marca. „

Źródło: Santiment

Ponadto istniejące adresy Bitcoin były ostatnio bardzo aktywne, ponieważ dzwoniły w największej aktywności sieciowej od marca.

Bitcoin po cichu przeżył swój największy dzienny aktywny nagłówek w ciągu 3 tygodni i czwarty co do wielkości dzień w 2021 roku.

Wyjątkowy nagłówek w wysokości 1,27 miliona dolarów obsługiwany w sieci BTC $ jest mile widziany po poważnych spadkach, które miały miejsce tuż przed spadkiem. Zobaczmy, czy ten wzrost będzie trwał nadal ”.

Źródło: Santiment

Nie przegap okazji – Subskrypcja Zaszyfrowane alerty e-mail dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej

Podążaj za nami ŚwiergotI Serwis społecznościowy Facebook I kabel

Przeglądaj Daily Hoddle Mix

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

READ  Odzyskiwanie YouTube po awariach zasilania, poprawkach dotyczących paska bocznego i przesyłania strumieniowego

Zastrzeżenie: opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni zachować należytą staranność przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że transfery i transakcje odbywają się na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, należą do Ciebie. Daily Hodl nie zaleca zakupu ani sprzedaży żadnej kryptowaluty ani aktywów cyfrowych, a Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl jest zaangażowany w marketing afiliacyjny.

Wyróżnione zdjęcie: Shutterstock / PetrMedved