Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królowa wraca do swoich wirtualnych królewskich obowiązków po pobycie w szpitalu w celu przeprowadzenia „wstępnych śledztw” |  Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Królowa wraca do swoich wirtualnych królewskich obowiązków po pobycie w szpitalu w celu przeprowadzenia „wstępnych śledztw” | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Królowa wykonała swoje pierwsze oficjalne zobowiązania, ponieważ lekarze poprosili ją o odpoczynek i spędzenie nocy w szpitalu.

jej wysokość Wrócił do królewskich obowiązków z wirtualną audiencją w zamku Windsor.

Miała na sobie żółtą sukienkę i trójpasmowy naszyjnik z pereł, kiedy spotkała się z ambasadorem Republiki Korei Johnem Kimem i osobno z ambasadorem Konfederacji Szwajcarskiej Markusem Leitnerem.

W zeszłym tygodniu rzecznik Pałacu Buckingham powiedział, że tak: Dopuszczony do „dochodzeń wstępnych” — ale w czwartek wróciła do zamku Windsor w porze lunchu i „nadal w dobrym nastroju”.

zdjęcie:
Jej Wysokość Królowa przyjęła Ambasadora Republiki Korei Johna Kima, któremu towarzyszyła Pani Hee Jong Lee

Dzisiejszy post to pierwszy raz, gdy 95-latkę widziano, choć na ekranie komputera, od czasu, gdy była gospodarzem wypełnionego wieczornego przyjęcia na Światowy Szczyt Inwestycyjny 19 października.

Pałac Buckingham powiedział w oświadczeniu, że królowa otrzymała dwie audiencje we wtorek po południu za pośrednictwem łącza wideo z zamku Windsor.

„Królowa przyjęła dzisiaj Jego Ekscelencję Pana Joona Kima za pośrednictwem łącza wideo, a on przedstawił wezwanie i listy uwierzytelniające swojego poprzednika jako Ambasadora Republiki Korei na Dworze św. Jakuba” – czytamy w pałacu.

„Wasza Wysokość również przywitała się z panią Hee Jong Lee”.

Królowa Elżbieta II pojawia się na ekranie za pośrednictwem łącza wideo z zamku Windsor, w którym przebywa, podczas wirtualnej audiencji na powitanie ambasadora Konfederacji Szwajcarskiej Markusa Leitnera w Pałacu Buckingham w Londynie.  Data zdjęcia: wtorek, 26 października 2021 r.
zdjęcie:
Królowa spotkała się także z ambasadorem Konfederacji Szwajcarskiej Markusem Leitner

Oświadczenie kontynuowało: „Królowa przyjęła Jego Ekscelencję Pana Markusa Leitnera i przedstawiła listy o wycofaniu się z jego poprzednika oraz listy uwierzytelniające jako Ambasadora Konfederacji Szwajcarskiej na Dworze św. Jakuba.

Jej Wysokość również przyjęła panią Leitner.

Królowa pojawiła się w dobrych nastrojach na zdjęciach przedstawiających jej wirtualne spotkanie z Jun Kim, ubraną w koreańskie stroje, w tym tradycyjny kapelusz zwany ghatem.

Królowa Elżbieta II pojawia się na ekranie za pośrednictwem łącza wideo z zamku Windsor, gdzie przebywa, podczas wirtualnej audiencji, aby powitać ambasadora Republiki Korei, Johna Kima, w towarzystwie Hyejong Lee (z lewej), w Pałacu Buckingham w Londynie.  Data zdjęcia: wtorek, 26 października 2021 r.
zdjęcie:
Jej Wysokość pojawiła się w dobrym nastroju na wirtualnych spotkaniach

chodź za nią Niechętnie odwołał podróż do Irlandii Północnej W zeszłym tygodniu po tym, jak lekarze nakazali jej odpoczynek przed wstępnymi badaniami w szpitalu w środę – jej pierwsza noc w placówce medycznej od ośmiu lat.

READ  Książę Harry składa hołd pracy księżnej Diany przed 25. rocznicą jej śmierci

Obecnie jest pod opieką rodziny medycznej i jej zespołu ekspertów królewskich lekarzy.

W przyszłym tygodniu królowa ma uczestniczyć w wydarzeniach w Szkocji w ramach serii królewskich potyczek COP26 z udziałem księcia Walii, księżnej Kornwalii oraz księcia i księżnej Cambridge w dniach 1-5 listopada.

Marcus Leitner towarzyszył swojej żonie Nicole Leitner, aby wziąć udział
zdjęcie:
Marcus Leitner towarzyszył swojej żonie Nicole Leitner, aby wziąć udział

Według strony internetowej rodziny królewskiej, król nadal jest wymieniony jako uczestniczący w przyjęciu 1 listopada w ramach konferencji klimatycznej.

Królewski korespondent Sky News, Rhiannon Mills, powiedział w zeszłym tygodniu, że przyjęcie Jej Królewskiej Mości do szpitala nie było powiązane z… COVID-19 – A następnego dnia wróciła do swojego biura, żeby trochę popracować.

wcześniej w tym miesiącu, Widziano królową używającą laski Po raz pierwszy w dużym zaangażowaniu podczas Opactwa Westminsterskiego.