Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Central Park Bar, „klasyczny” pub z patio inspirowanym ogrodem, zostanie otwarty w Avondale w tym miesiącu

AVONDALE – Bar od właścicieli The Owl, Estelle’s i Easy Bar otwiera się w tym miesiącu w miejscu starego polskiego baru nurkowego na Logan Square i na granicy z Avondale.

Bar Central Park zastąpił pana ZJ’s przy 2924 N. Central Park Ave. A poprzednie puste miejsce obok. Grupa hotelarska za barem, Cztery grupy rozrywkowe, z zamiarem otwarcia pod koniec października. Sprawdź Central Park Bar Instagram I Strona internetowa reklamować.

Z 80-letnim drewnianym barem i deskami, właściciele powiedzieli w komunikacie prasowym, bar został zaprojektowany tak, aby sprawiał wrażenie miejsca w sąsiedztwie, które „było tu od zawsze”. Wodopoj ma 3500 stóp kwadratowych patio z pełnym barem. Razem te dwie przestrzenie tworzą jedno „nieformalne miejsce spotkań na terenie, w którym można się zrelaksować i odprężyć” – czytamy w oświadczeniu.

Po otwarciu Central Park Bar będzie serwował koktajle, w tym niektóre piwa i piwa produkowane lokalnie i na całym świecie. Patroni mogą spodziewać się happy hour za pół ceny, podstawowej grupy gościnności, od 16 do 19 od poniedziałku do piątku. Zgodnie z oświadczeniem plan jest docelowo współpracować z food truckami.

„Zawsze staramy się być barem blisko Twojego domu, a Central Park Bar nie będzie się różnił” – powiedział David Halpern, Partner Zarządzający Four Entertainment Group.

przypisane mu: Dzięki uprzejmości Ryana Jacka
Zewnętrzne patio w Central Park Bar, 2924 N. Central Park Ave.

Central Park Bar działa od trzech lat.

Four Entertainment Group kupiło nieruchomość w 2019 roku i zainstalowało sąsiadów w projekcie w marcu tego roku, ale ich zespół uderzył w ścianę, gdy pandemia przetoczyła się przez miasto. Halpern powiedziała, że ​​grupa hotelarska „trwała na stałym poziomie” przez kilka miesięcy, gdy szalał kryzys zdrowia publicznego, i nie wiedziała, czy branża barowa i restauracyjna odbuduje się.

„Zakończyliśmy już umowę, więc nie mogliśmy się wycofać” – powiedział.

READ  Polki protestują przeciwko próbom ograniczenia aborcji | zdrowie

Około pięć miesięcy temu, kiedy liczba przypadków zaczęła spadać, a szczepionki stały się powszechnie dostępne, Halpern i jego zespół zaczęli budować, z ulgą, że bar miał duże patio na świeżym powietrzu. Problemy z łańcuchem dostaw spowodowały ogromne opóźnienia, ale Halpern powiedział, że nadal jest na dobrej drodze do otwarcia w tym miesiącu.

„Dzieliliśmy projekt na części, ale nie zatrzymaliśmy się, odkąd zaczęliśmy” – powiedział.

Central Park Bar to najnowszy bar Four Entertainment Group, która jest właścicielem i operatorem ocalałego One, Easy Bar, Estelle’s, Remedy i The Owl, a także innych lokali w Columbus, Cincinnati i Kentucky.

Historia budynku i oryginalne detale architektoniczne przyciągnęły Halperna i jego zespół do projektu. Halpern powiedział, że widzi duży potencjał w oldschoolowym pubie pomimo plam z nikotyny i innych oznak zużycia, a także blaszanego dachu i innych rozklekotanych elementów konstrukcyjnych.

„To magia, której nie możesz kupić. To klasyczny bar w Chicago. „Wchodzisz do foremki do ciastek i uderzasz w miejsce w ładnym barze… [but] Cieszymy się z procesu zdrowienia”.

przypisane mu: Dzięki uprzejmości Ryana Jacka
Na patio znajduje się pełny bar.

Produkt końcowy łączy stare i nowe. Oprócz renowacji, Four Entertainment Group wprowadziło kilka nowoczesnych elementów, w tym tapetę w stylu dżungli i zielone stołki barowe, aby nadać barowi zaktualizowany charakter.

Grupa zbudowała patio od podstaw. To, co kiedyś było pustą działką, jest teraz oazą ze stołami piknikowymi pod morwami, barem na świeżym powietrzu z 55-calowymi telewizorami, paleniskiem i stołem bilardowym znajdującym się w pobliżu oryginalnego szyldu Pana ZJ.

Halpern powiedział, że celem było nadanie pubu własnego stylu, jednocześnie oddając hołd jego historii. Halpern powiedział, że nazwali Central Park Bar z dwóch powodów: znajduje się na Central Park Street, a dziedziniec przypomina „ogród dla dorosłych”. Przedni wiszący znak jest podobny do znaków Chicago Park District.

READ  Brad Pitt pozywa swoją byłą żonę Angelinę Jolie za sprzedaż jej udziałów we francuskiej winnicy | Brad Pitt

W ciągu ostatnich kilku miesięcy sąsiedzi zaglądali na teren budowy, mając nadzieję, że rzucą okiem na bar, zanim zadebiutuje. Halpern powiedział, że z radością wita w końcu sąsiadów.

„Nie mógłbym być bardziej podekscytowany” – powiedział. „To deklaracja dla branży, że są miejsca pracy, a nie likwidacje, a my przez nie przechodzimy i tworzymy miejsca pracy. To zawsze było dla mnie ważne”.

Bar w Central Parku Będzie otwarte od niedzieli do piątku od 16:00 do 2:00 i od 16:00 do 3:00 w soboty. Patio zamykane jest o 23:00 w dni powszednie io północy w piątki i soboty.

przypisane mu: mapy Google
Jak wyglądał Logan Square/Avondale przed Central Park Bar.

Zapisz się do Block Club Chicago, niezależny newsroom, 501(c)(3), prowadzony przez dziennikarzy. Z każdego centa robimy raporty finansowe z okolic Chicago.

Już subskrybowane? Kliknij Tutaj Aby wesprzeć Klub Block z Darowizna podlegająca odliczeniu od podatku.

Posłuchaj „It’s All Good: A Block Club Chicago Podcast” tutaj: