Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kreml twierdzi, że rozczarowaniem jest zdjęcie rosyjskiej flagi podczas konkursu na projekt w Polsce

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow określił incydent, w którym organizatorzy nieśli w środę flagę narodową rosyjskiego rywala na międzynarodowym konkursie poborowym w Polsce, jako „niezwykle rozczarowujący”, prowadzący do jego aktualnej straty.

Moskwa / Warszawa (Urdupoint News / Sputnik – 28 kwietnia 2021) Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow określił środowy incydent jako „wyjątkowo rozczarowujący”. Polska Taką, kiedy przejęli ją organizatorzy Rosyjski Flaga narodowa zawodnika mówi, że to był powód jego obecnej straty.

Polska jest gospodarzem międzynarodowego konkursu na projekty Z kwiecień 23 do Może 3. Rosyjski Tamara Tansikushina, neutralna atletka, obroniła tytuł mistrzowski we wtorek. PolskaKiedy Natalii Sadovskiej podszedł do stołu były sprawozdawca komisji opiniodawczej Jacek Pavliki Środkowy W czwartej rundzie odklejamy naklejkę z imieniem Tansikujina Rosyjski Oznacz i weź jedną Rosyjski Flaga, która stała na stole. Po pierwszych czterech rundach dziewięciu, The Rosyjski Zawodnik pozostaje w tyle za swoim przeciwnikiem z wynikiem 16:32.

„To bardzo rozczarowujący incydent, ale o ile wiem, szef zaangażowanej federacji już przeprosił, więc myślę, że powinniśmy rozważyć ten incydent… Wiem, że nasz gracz przegrał ten mecz. [round] Oczywiście myślę, że jego porażka była związana z tym incydentem – powiedział dziennikarzom Pieskow.

Tymczasem Pavliki wyjaśnił, że działał z polecenia byłego polskiego ministra Sporty Obecnym liderem jest Wittold Banga Świat Agencja Antydopingowa (WADA).

„Wygląda brzydko. Nie wiem, jak zachowa się Tamara, ale nie mamy wyboru” – powiedział Pavliki polskiej stronie Onetu.

Damian Reska, prezes Polskiego Związku Poborowego, już przeprosił.

„Przepraszamy za niedogodności. Powiedziano nam, abyśmy zrobili to natychmiast, w środku gry lub Świat Projekt federacji zostanie usunięty Z Wada – powiedziała Resca, cytując Oneta.

Następnie Moskwa Czteroletni zakaz Wady został odrzucony Rosyjski Mówi się, że sportowcy nie zgadzają się z tym, że biorą udział w ważnych wydarzeniach sportowych Świat Kodeks antydopingowy, Komitet Wykonawczy WADA złożył wniosek o arbitraż Sąd Sędzia sportowy (CAS). Ann grudzień 17, CAS ogłasza swoją decyzję o skutecznym złagodzeniu sankcji WADA. Zgodnie z wyrokiem CAS, Rosyjski Sportowcy nie mogą brać udziału w dużych międzynarodowych zawodach Rosyjski Aż do flagi grudzień 16, 2022. CAS zbanowany Rosyjski Funkcjonariusze Z Uczęszczać olimpijski I Igrzyska Paraolimpijskie przez dwa lata.

READ  Korea Południowa i Polska zgadzają się na zwiększenie cotygodniowych lotów w ramach zacieśniania więzi