Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W przyszłym tygodniu powrót do szkoły dla najmłodszych uczniów w Polsce

Zdjęcie pliku: Dzieci biorą udział w lekcji po ponownym otwarciu szkół dla klas I-III w środku zamkniętej choroby koronawirusowej (Govit-19) w Warszawie, 25 maja 2020 r. REUTERS / Kacper Pempel reuters_tickers

Ta zawartość została wydana 28 kwietnia 2021 r. – 08:24

WARSZAWA (Reuters) – Trójka najlepszych polskich dzieci wróci do szkoły w przyszłym tygodniu, gdy zbliża się wybuch epidemii wirusa Corona, powiedział w środę minister zdrowia Adam Nietzsche.

Rząd jest na dobrej drodze do złagodzenia niektórych ograniczeń w środę, ponieważ wydaje się, że ponad 38 milionów krajów walczyło z trzecią falą epidemii.

„Myślę, że dzieci z klas 1-3 wrócą do szkoły w przyszły wtorek, 4 maja. Mamy tylko jedno pytanie – czy wkrótce zostanie rozwiązane – czy będzie to ogólnopolskie, czy też będzie nauczanie hybrydowe w niektórych regionach” – powiedział Prywatnie Niedzielski. radio RMF24.

W połowie marca Polska wprowadziła ogólnokrajowe ograniczenia, zamykając teatry, centra handlowe, hotele i kina oraz zaostrzając ograniczenia dotyczące zamykania przedszkoli i salonów fryzjerskich pod koniec miesiąca.

(Raport Agnieszki Bardesco i Pavela Florkievicha; oprac.Giles Elkot)

READ  Cofland odnotował całoroczną sprzedaż w Polsce