Kolejny hit: Super Storm pokonuje dotkniętych rycerzy

Burze w Melbourne pokonały niespokojny tydzień, aby w sobotnią noc umieścić Newcastle Cleaners 48-4 na Cbus Super Stadium.

Zmuszony do opuszczenia Melbourne w czwartek, zanim wiktoriańska stolica została zamknięta, burza mogła zostać wybaczona z powodu braku synchronizacji, ale zamiast tego w pierwszej połowie podjęła pięć prób wysadzenia w powietrze Newcastle i pokazać, że potrafią pokonać wszelkie przeszkody, które przed nimi stoją .

Podopieczni Craiga Bellamy’ego zdobyli pierwsze miejsce podczas pobytu na Sunshine Coast w zeszłym sezonie, mają imponujące osiągnięcia na Suncorp Stadium, a teraz wydają się ładnie ustawiać się na pozycji Gold Coast. Zwycięstwo 8:1 było 25. z rzędu zwycięstwem Storma w Queensland.

Nicho Hynes i Jahrome Hughes ponownie wystąpili z Melbourne utrzymującym ofensywę, z obrońcą, który zdobył 193 m z 21 podań i zdobył dwa podania na próbę i cztery przerwy.

Hughes przyczynił się również do dwóch prób i był stałym zagrożeniem dla linii defensywnej kawalerii, która stawiała niewielki opór.

Justin Olam i George Jennings zdobyli podwójną liczbę punktów, ponieważ punkty nadal gromadziły się ze Stormem, który w tym sezonie zdobył 40 lub więcej punktów 11 razy.

Aby być uczciwym wobec kolarzy, stracili kluczowych graczy Davida Clemmera i Kalina Bongę w nieudanych testach wstrząsowych w pierwszej połowie. Było to po tym, jak Mitchell Pierce (ścięgno podkolanowe) został zdyskwalifikowany w przeddzień meczu, co nie pomogłoby kolarzom starającym się o zdrową stronę do gry dla Roosters w następny piątek.

Storm miał problemy z kontuzją, gdy Del Finucane zszedł z boiska w 31. minucie i nie wrócił, podczas gdy Jennings doznał kontuzji kolana.

Hughes uderza kopniakiem w plecy i wysyła Remusa Smitha

Minęło 56 minut, zanim Knights zdobyli jakiekolwiek punkty – próba skrzydłowego Dominica Younga – ale porażka utrzymuje Newcastle w stanie zawieszenia na 10. miejscu w rankingu, ponieważ starają się pokazać, że są w pierwszej ósemce.

READ  NRL 2022, Canterbury Bulldogs, South Sydney Rabbitohs, zapowiedź rundy 18 meczu, składy drużyn, zadania i wyniki

Mecz rozpoczął się znaną melodią – Heinz zaatakował Ulama w siódmej minucie, gdy Storm wykorzystał błędy wczesnych dżokejów Dom Younga i Inari Twala.

Podczas gdy Christian Welch i Josh Ado Carr odpoczywali po Origin, piąty Cameron Monster Maroon wciąż miał dużo sprężystości w swoim kroku, aby wesprzeć Hughesa w strzeleniu drugiego Storm. Zaledwie pięć minut później Storm zdobył trzecią bramkę przez Jenningsa.

W przerwie dwa kolejne szybkie przejazdy Hughesa i Hynesa doprowadziły do ​​30-0 w pierwszej połowie, co dało Stormowi wynik 100-0 w ciągu ostatnich trzech pierwszych meczów przeciwko Wests Tigers, Roosters i Knights.

Potwór przez środek, a L w drugim

Sześć minut drugiego sezonu Storm powrócił po tym, jak Hughes wykonał kopnięcie na linii próbnej i przebiegł 70 metrów, zanim znalazł Reimsa Smitha, który strzelił gola.

Jennings strzelił dwa gole w 53. minucie, co dało wynik 42-0, zanim w końcu trafiło dośrodkowanie Younga, dzięki któremu Knights znalazło się na szachownicy.

Ekscytujący Monster pobiegł, a następnie przygotował Ulama do drugiej próby tego wieczoru, gdy drużyna Storm odniosła 14. zwycięstwo z rzędu.