Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

KOBIETA została oszukana poprzez plakat B&B nad oceanem we Włoszech

Jedna z podróżnych twierdzi, że jej pokój z widokiem na ocean nie miał widoku na morze, ale raczej duży widok na ocean. Zdjęcia/Wikicommons

Czasami przyjeżdżasz na wakacje i zdajesz sobie sprawę, że widok z Twojego pokoju hotelowego jest piękniejszy, niż sobie wyobrażałeś. Innym razem zdajesz sobie sprawę, że jest to zdjęcie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Argentynka udostępniła wirusowe wideo, w którym ujawnia rzekome oszustwo hotelowe, którego doświadczyła podczas wakacji we Włoszech.

Clarissa Murgia podróżowała po Włoszech, kiedy dotarła do pensjonatu, który określiła jako wakacje życia. Moriga nie ujawniła lokalizacji, ale stwierdziła, że ​​zapłaciła wysoką cenę za widok na ocean.

Kiedy dotarła do pokoju, zobaczyła już wspaniały widok na ocean, z czystą, błękitną wodą i szeroką linią brzegową zasiedloną willami w oddali.

Szybko jednak zorientowała się, że to tylko złudzenie, a obraz był w rzeczywistości dużym plakatem przyklejonym na ścianie budynku tuż obok jej okna.

Czytaj więcej: Na co zwrócić uwagę rezerwując Airbnbs lub inne miejsca zakwaterowania online

W klipie zatytułowanym „Oczekiwania kontra rzeczywistość” w języku hiszpańskim Murgía pokazuje, jak na pierwszy rzut oka widok ten wydaje się całkiem realny. Po wyjściu na zewnątrz staje się jasne, że obraz jest plakatem mającym upiększyć wąską uliczkę.

„Ktoś wynajął pensjonat z widokiem na morze. Czuję się oszukany, chłopaki” – czytamy w tłumaczeniu tekstu w filmie.

„Nikt nigdy wcześniej mnie tak nie oszukał, hahaha”.

Prawie 2000 osób skomentowało wideo, wiele z nich wyraziło swoje rozczarowanie w imieniu Moriji, a inne żartowały.

Jedna osoba napisała: „Nawet mój były niewiele kłamał”, a inna stwierdziła: „W tym filmie podsumowuję moje szczęście w życiu”.

Jedna z osób zwróciła uwagę, że reklama była poprawna technicznie, ponieważ widziała ocean, ale nie był to prawdziwy ocean.

READ  Epidemia Covid-19 Omicron: 9091 nowych przypadków, 5 zgonów, 12 na OIT

Inna stwierdziła, że ​​Murgia popełniła błąd, ponieważ nie sprawdziła lokalizacji obiektu na Mapach Google, skąd wiedziała, że ​​obiekt nie znajduje się blisko oceanu lub obok znajduje się inny budynek. Murgia przyznała, że ​​była „w połowie głupia”, bo dała się nabrać na oszustwo.

Choć Murgia nie ujawniła lokalizacji, wielu widzów twierdziło, że prawdopodobnie miało to miejsce w Neapolu, mieście słynącym z przestępczości.

Argentyńczyk nie jest pierwszym podróżnikiem, który został oszukany podczas pobytu we Włoszech. Na szczęście dla niej miała gdzie się zatrzymać.

Jak wynika z serii filmów udostępnionych przez wpływowego TikToka Alexa Earle’a, grupa Amerykanek odwiedzających Positano w 2023 r. nie miała tyle szczęścia. W filmach, które udostępniła milionom obserwujących, Earle wyjaśniła, jak podróż dziewcząt „przybrała inny obrót”.

W przemówieniu przed kamerą 22-latek powiedział, że zdał sobie sprawę, co się stało, dopiero gdy grupa dotarła do ich kwatery.