Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kluczowy rok w medycynie pulmonologicznej: podsumowanie Lungcast 2023

Kluczowy rok w medycynie pulmonologicznej: podsumowanie Lungcast 2023

Choć niektóre tematy są zdecydowanymi faworytami, niemal niemożliwe jest wybranie jednej odpowiedzi na pytanie: „Jaka jest najważniejsza historia w pulmonologii tego roku?”

Odkąd American Lung Association (ALA) i HCPLive uruchomiły Lungcast latem 2020 r., dziedzina zdrowia układu oddechowego ewoluowała w bezprecedensowy sposób. Nie trzeba patrzeć dalej niż biblioteka odcinków serialu, aby docenić główne zmiany w tej dziedzinie spowodowane globalną pandemią, licznymi zjawiskami w zakresie zdrowia publicznego i innowacjami, które zmieniły praktyki w zakresie badań przesiewowych, diagnozowania, zapobiegania i leczenia. Od szczepień po opiekę nad pacjentami z późnym stadium raka płuc, świat zdrowia układu oddechowego zmienił się nieodwracalnie w ciągu zaledwie 4 lat.

Aby zastanowić się nad zaskakującymi nagłówkami gazet w tym roku w tej dziedzinie, HCPLive Odcinek z corocznym podsumowaniem, prezentowany w powiązaniu z This Year In Medicine, jest miejscem, w którym zespół Lungcast zastanawia się nad swoimi ulubionymi fragmentami wywiadów z 2023 roku. Oto odcinki, z których pochodzą:

Subskrybuj Lungcast na Spotify jest tutaj Lub posłuchaj nowego odcinka poniżej:

READ  Doskonała ochrona dzięki strategii doładowania COVID-19 „wymieszaj i dopasuj”