Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kirsty Allsopp była zmuszona przeprosić za „odcinanie ludziom dostępu” i określiła się jako „szalona na komputerze Mac” w obliczu chaosu w podróży spowodowanego przez burzę Ciaran

Kirsty Allsopp była zmuszona przeprosić za „odcinanie ludziom dostępu” i określiła się jako „szalona na komputerze Mac” w obliczu chaosu w podróży spowodowanego przez burzę Ciaran

Kirsty Allsopp była zmuszona przeprosić za „odcięcie ludziom” w związku z chaosem w podróży spowodowanym w czwartek przez burzę Ciaran.

52-letnia prezenterka telewizyjna określiła siebie jako „szalejącą na komputerze Mac”, gdy przechodziła przez stację Paddington w Londynie, aby złapać pociąg, aby nakręcić w Chester program „Love It Or List It” dla Channel 4.

Tornada, które wywołała burza Ciaran, nawiedziły Wielką Brytanię z wiatrem o prędkości 170 km/h i porównano je do „filmu katastroficznego”, w wyniku którego 127 000 domów zostało pozbawionych prądu.

Po stresującej podróży po całym kraju Kirsty powiedziała X, znanej wcześniej jako jej obserwatorzy na Twitterze: „Przepraszam wszystkich, których właśnie zaczepiłem, przejeżdżając przez Paddington”.

„Byłam szaloną osobą noszącą mackę i mokrymi włosami, krzyczącą „przepraszam!” Przepraszam!” Desperacko błagam operatora bramki biletowej, gdy mój bilet nie zostaje zeskanowany. Kocham swoją pracę i jestem bardzo szczęśliwa, że ​​ją mam, ale podróżowanie to szaleństwo.

BURZA: Kirsty Allsopp (52 lata) była zmuszona przeprosić za „odcięcie ludziom” podczas chaosu w podróży spowodowanego w czwartek przez burzę Ciaran.

Frantic: Prezenterka telewizyjna określiła siebie jako

Szalony: Prezenterka telewizyjna opisała siebie jako „szalejącą na komputerze Mac”, gdy przechodziła przez stację Paddington w Londynie, aby złapać pociąg, aby nakręcić w Chester swój specjalny program dla Channel 4 „Love It Or List It”

Po bezpiecznym dotarciu do Chester udostępniła na swoim Instagramie film, na którym pokazuje, że na niebie świeci słońce, a nie chmura.

„Popołudniowe płatki”, mówiąc: „To jest rzeka Dee, która wygląda dziś wyjątkowo pięknie, po drugiej stronie Chester”. Naprawdę słonecznie, bez śladu burzy Ciaran i naprawdę piękna architektura.

„Teraz jadę do Stockport dziś po południu, po zrobieniu Love or List tutaj, w Chester”.

Przed dodaniem: „W takim razie jutro z naszą ulubioną osobą”. [co-host Phil Spencer] W Chippenham, gdzie burza Ciaran i tak może być bardziej niepokojąca, życzę miłego popołudnia!

READ  Trio Little Mix UNFOLLOW, były kolega z zespołu Jesse Nelson na Instagramie

Najbardziej ucierpiały Wyspy Normandzkie, ponieważ po uderzeniu huraganu ewakuowano dziesiątki domów na Jersey, powyrywano drzewa z korzeniami, a grad potłukł okna.

Ze względu na powszechne zakłócenia zrywano dachy, zrzucano trampoliny na tory kolejowe, a operatorzy pociągów namawiali pasażerów, aby pracowali z domu.

Materiał CCTV z Sompting w Sussex uchwycił tornado, które wyrzucało śmieci we wszystkich kierunkach, pozostawiając po sobie dzisiaj miejsce zniszczeń.

Na nagraniu widać ulewny deszcz padający na kamerę, po czym latające odłamki uderzają w ziemię i rozrzucają parking.

Przerażające: tornada burzy Ciaran uderzyły w Wielką Brytanię z wiatrem o prędkości 170 km/h i porównano je do...

Przerażające: tornada burzy Ciaran uderzyły w Wielką Brytanię z wiatrem osiągającym prędkość 170 km/h i porównano je do „filmu katastroficznego”, w wyniku którego 127 000 domów zostało pozbawionych prądu

Bezpieczna i zdrowa: po bezpiecznym przybyciu do Chester udostępniła na swoim Instagramie film, na którym pokazuje, że na niebie świeci słońce, a nie chmura

Bezpieczna i zdrowa: po bezpiecznym przybyciu do Chester udostępniła na swoim Instagramie film, na którym pokazuje, że na niebie świeci słońce, a nie chmura

Pogoda: Później w swoich Instagram Stories udostępniła nagrania burzy

Pogoda: Później w swoich Instagram Stories udostępniła nagrania burzy

W innym miejscu tornado nawiedziło Jersey, gwałtownie unosząc dachy i unosząc je z prędkością 160 km/h.

Huraganowy wiatr, sprowadzony przez burzę Ciaran, siał spustoszenie na Wyspie Normandzkiej, powodując wybite okna w wielu domach, zwalone płytki z budynków i przewrócone meble ogrodowe do góry nogami.

James Watts i jego współpracownicy pracujący w Coverzone odkryli materiał filmowy z tornadem Sompting po zaparkowaniu na parkingu, aby wypróbować nowe pokrycie samochodu.

Watts twierdził, że kiedy przyszedł dziś rano do pracy, znalazł porozrzucane śmieci na parkingu.

Powiedział: „Kiedy przeglądałem nagrania z telewizji przemysłowej, byłem zszokowany, gdy zobaczyłem coś, co wyglądało na tornado przechodzące przez to miejsce”.

„Mój kolega Lukacs przybył do pracy minutę przed wypadkiem i przed wejściem do budynku musiał schować się w samochodzie.

Dziś rano kolej South Devon w Teignmouth nadal kursuje wzdłuż wzburzonego morza

Dziś rano kolej South Devon w Teignmouth nadal kursuje wzdłuż wzburzonego morza

„Podczas szczytowego wiatru zerwany został dach sąsiedniego budynku. Wszystko to wydarzyło się w ciągu dwóch minut, a spokój znów stał się dziki i spokojny.

Jego kolega Łukasz Dzizelski opowiada: „Zaparkowałem samochód i zrobiło się naprawdę źle. Widziałem kilka rzeczy spadających z dachu, a także gałęzie drzew.

„Musiałem zostać w samochodzie przez trzy lub cztery minuty, ponieważ na zewnątrz było bardzo niebezpiecznie”.

Tymczasem huragan, który nawiedził Jersey, radykalnie uniósł dachy i uniósł je wraz z szybkim wiatrem.

Dziesiątki mieszkańców wyspy zostało zmuszonych do schronienia się w hotelach i domach kultury, gdy huragan przetoczył się przez ich domy we wczesnych godzinach porannych.

Przerażający materiał zarejestrowany nocą pokazuje, że niebo rozświetla błyskawica, a dachy zostały wyrzucone w powietrze wraz z innymi śmieciami, gdy nadal padał ulewny deszcz.