Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paul Byrne: Młodszy brat komika Eda Byrne’a umiera po walce z chłoniakiem Hodgkina | Ents & Arts News

Ed Byrne należał do grupy komików, którzy oddali emocjonalny hołd swojemu młodszemu bratu, który zmarł w wieku 44 lat po walce z rakiem.

Byrne cierpiał na chłoniaka Hodgkina, rodzaj raka, który atakuje węzły chłonne w ciele.

Został zdiagnozowany na początku Edinburgh Fringe w 2013 roku, a czołowi komicy, w tym John Bishop, Phil Jupitus i Jason Byrne, zbierali dla niego fundusze.

Jednak jego brat Ed złożył teraz hołd swojemu bratu, mówiąc, że „bardzo będzie za nim tęsknił”.

Napisał na Twitterze: „Paul Byrne był tak wieloma rzeczami dla tak wielu ludzi.

„Utalentowany i sprawdzony komik, był kochany przez wielu.

„Ale dla mnie to mój młodszy brat miał ból w jebaniu i będę za nim bardzo tęsknić.

„RIP Paul Byrne 1977-2022”.

Jego agenci, Solo Artist Management, poinformowali o tym w oświadczeniu. Powiedzieli: „Po krótkiej chorobie jesteśmy głęboko zasmuceni, potwierdzając śmierć Paula Byrne w wieku 44 lat.

obrazek:
Paul Byrne został opisany jako „wyjątkowy” reżyser komediowy. zdjęcie: chichot

„Paul był wyjątkowym reżyserem komediowym i pracował nad dostarczaniem filmów fabularnych i monumentalnych niektórym z największych talentów komediowych w Wielkiej Brytanii. Jego wiedza i zrozumienie komedii były niezrównane, podobnie jak jego umiejętność pomagania komikom w odkrywaniu ich głosów.

„Lista programów, nad którymi pracował, które były nominowane lub zdobyły nagrody zarówno w Edynburgu, jak i za granicą, była obszerna i świadczy o jego niezwykłym talencie do rozwijania talentów”.

Inni komicy podzielili się dziś swoimi wspomnieniami o Byrne w mediach społecznościowych.

Omid Jalili powiedział: „Bardzo mi przykro słyszeć o odejściu komika Paula Byrne’a i młodszego brata Eda Byrne’a – bardzo drogiej duszy, z którą tak często się śmiałem na różnych festiwalach w Edynburgu”.

Ben Target napisał również: „Byłem niesamowicie wdzięczny, że go poznałem i pracowałem z nim. Zawsze udzielał hojnych i szczerych rad, znał zabawnego lepiej niż ktokolwiek inny”.

READ  Nowe komunikaty Braya Wyatta dotyczące najnowszych zapowiedzi WWE White Rabbit Teaser, zrzuty ekranu z Arena Tonight, więcej

„Był kochany przez wszystkich. Będę za nim tęsknić”.

Tiernan Doepp dodał: „To naprawdę smutna wiadomość. Paul wyreżyserował trzy moje programy i mogę szczerze powiedzieć, że od tamtego czasu nie bawiłem się tak dobrze, pracując nad czymkolwiek.

„Naprawdę wspaniały, wspaniały facet, który zawsze był najzabawniejszą osobą w pokoju na pokazach, mimo że był jedynym za kulisami”