Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kieszenie z brązu Obiena w Polsce

Kieszenie z brązu Obiena w Polsce

Wkład obrazu: EJ Obienania

(zaktualizowany) Filipiński zapaśnik olimpijski Ernest John Obiena po raz kolejny stanął na podium, tym razem ponownie zdobywając brązowy medal w rewanżowym meczu Śląskiej Diamentowej Ligi w Polsce w sobotę (czasu filipińskiego).

Obijna, która zdobyła historyczny brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce, ustanawiając nowy rekord Azji 5,94 m, osiągnęła w tym polskim spotkaniu 5,73 m, zajmując trzecie miejsce.

Norweg i numer jedenasty na świecie Sondre Guttormsen w podobny sposób przekroczyli 5,73 metra, ale zajęli drugie miejsce, gdy w jednej próbie zeskoczył z poprzeczki.

Z drugiej strony, trzecia Światowa Obiena musiała dwukrotnie starać się o pokonanie wspomnianej wysokości i tym samym zadowolić się brązowym medalem.

Otrzymuj najnowsze wiadomości


Dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej

Zapisz się do codziennych biuletynów z Manila Times

Rejestrując się za pomocą adresu e-mail, potwierdzam zapoznanie się i akceptację Warunków świadczenia usług oraz Polityki prywatności.

Tymczasem Szwed i numer 1 na świecie Mondo Duplants był wyżej niż konkurencja, zdobywając złoty medal po skoku na 6,10 m.

To było 11 metrów mniej od rekordu świata 6,21 metra, który ustanowił na mistrzostwach świata.

Polski numer 21 Piotr Lesic zajął czwarte miejsce z 5,63 mw tym śląskim etapie, podczas gdy amerykański numer 2 na świecie Chris Nielsen zakończył pierwszą piątkę z 5,53 m.

Nielsen zajął drugie miejsce za Duplantisem w Mistrzostwach Świata.


READ  Drużyny rugby z RPA i Polski zmierzą się w inauguracyjnym Warsaw Air Cup na Gold Coast