Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Olimpiada Szachowa: Olivia w górę 8/8 i Polska w wyścigu o medale |  wiadomości szachowe

Olimpiada Szachowa: Olivia w górę 8/8 i Polska w wyścigu o medale | wiadomości szachowe

MAMALLAPURAM: D Gukesh nie jest jedynym graczem, który wygrał 8 z 8 meczów Olimpiady Szachowej. Dzieje się tak również w kobiecej dywizji z Polską Oliwą Kielbasą, także w jej pierwszym meczu. Olimpiadapośród niesamowitej zwycięskiej passy.
22-letnia Kiolblasa (Elo 2376) upokorzona fotowoltaika w Indiach Nandhidha (2312) po białej stronie sobotniego 48-ruchowego meczu Skandynawia-Kraj Środkowy jako czwarte rozstawienie Polska, rozstawione 16, Indie spadły 3-3-1.
Kiolblasa oddała dobry skok na około 150 punktów Elo od lipca do października zeszłego roku, a nawet dotknęła Elo 2400. Polki dwukrotnie zdobyły brąz na Igrzyskach Olimpijskich Kobiet: w 1980 i 2002 roku. Są w odległości spaceru od podium.
Wielki test Culplassa odbędzie się również w niedzielę, ponieważ na odbywającym się co dwa lata festiwalu po raz pierwszy ma zagrać gracz o wyższej pozycji. Świat nr 1 Magnus Carlsen Norwegia (6/8) i IM Connor Irish Murphy (6.5/7) nie mógł przedłużyć zwycięskich biegów. Carlsen musiał podzielić się jednym punktem ze słowackim Gergosem Pičakiem w swoim drugim remisie w siedmiu meczach.
Murphy (2404), który strzelił 6/6 po odpoczynku w trzeciej rundzie przeciwko Etiopii, wyprzedził austriackiego arcymistrza Valentina Dragenewa (2557). Ciekawy mecz topowy między szybkim mistrzem świata Nuderbek Abdul Satrov 18 lat z Uzbekistanu Vincent Kemer Z Niemiec również zakończył się remisem.
Słowacja skomplikowana z Norwegią 2-2 aryjski tarry zagubiony i John Ludwig Hammer wygrana. Kolejny uzbecki Nodirbek (Yakubboev) Pomógł im pokonać Niemcy 2,5-1. 5. Azerbejdżan pokonał Kazachstan 3-1 z dwoma zwycięstwami na dole szachownicy. Holandia i Iran pokonały odpowiednio Węgry i Francję.

Śledź nas w mediach społecznościowych

FacebookŚwiergotInstagramKOO . Aplikacjayoutube