Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kierowcy widzą czerwony kolor jako burmistrz i stawiają przeciwko nim londyńskie światła drogowe

Kierowcy widzą czerwony kolor jako burmistrz i stawiają przeciwko nim londyńskie światła drogowe

Nowe sygnały zostaną wprowadzone do końca przyszłego miesiąca jako ostatnia próba Transport for London, aby uczynić kapitał „bardziej zrównoważonym” i „wspierać zielone odrodzenie po pandemii koronawirusa”.

Jednak obecnie jest on szerzej wprowadzany, ponieważ uważa się, że w następstwie pandemii więcej osób korzysta z alternatywnych środków podróżowania – takich jak spacery i jazda na rowerze.

Najnowsze dane TfL wskazują, że 31 procent londyńczyków chodzi teraz do miejsc, w których podróżowali samochodem lub transportem publicznym. W międzyczasie 57 procent ankietowanych stwierdziło, że teraz chodzą więcej w celu ćwiczeń lub chodzą dłużej niż wcześniej.

TfL twierdzi również, że „w pewnym momencie ubiegłego roku” liczba pieszych wędrówek wzrosła z 35 procent do prawie 50 procent.

Rzecznik powiedział: „Nowe sygnalizatory umożliwią ludziom poruszanie się po stolicy w ten sposób”.

TfL ogłosił w czwartek, że nowy system sygnalizacji zostanie wprowadzony w regionach, w tym w Bishopsgate, Smithfield, Richmond i Tower Hamlets. Siedem z tych obiektów zostało już przeniesionych do nowego systemu, a kolejnych 11 nie zostało jeszcze przeprogramowanych.

Nowe lokalizacje dla sygnałów „organ ds. Zielonych osób” opierały się na określeniu przez Zarząd Transportu w Londynie obszarów z dużą liczbą pieszych kierujących się do szkół, centrów transportu publicznego i centrów handlowych, w których jest mniej samochodów.

READ  Czy HMRC naprawdę będzie mnie ścigać za sprzedaż starych ubrań? Dlaczego jest mało prawdopodobne, że zostanie opodatkowany?