Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Katya Jones przeżyła wściekłą awarię za kulisami przed jej surowym wyjściem

Według doniesień, Katia Jones przeżyła „wściekły krach za kulisami” ze względu na niskie oceny przyznane jej i partnerowi celebryty Adamowi Petty’emu na sobotnim tańcu Strictly Come Dancing.

źródło powiedział słońce To „emocje się rozlały”, a Katia, lat 32, „była bardzo zła podczas kręcenia filmu, nie tylko dlatego, że taniec nie poszedł tak dobrze, jak się spodziewali, ale z powodu niskich ocen, jakie otrzymali”.

Duet spadł na sam dół tabeli z 27 punktami, a później został wyeliminowany w scenach pokazu niedzielnego – po tańcu z Tillie Ramsey i Nikitą Kusminem.

Pojawia się po tym, jak matka Adama, 26-letnia pływaczka olimpijska, zastrzeliła Strictly, twierdząc, że program był „przeglądem” i że nie kupiła głosu publiczności.

Załamanie: Katya Jones doznała „wściekłego zakulisowego załamania” z powodu niskich ocen przyznanych jej i partnerowi celebryty Adamowi Petty’emu w sobotę na Strictly Come Dancing, zgodnie z doniesieniami.

Uczucia: źródło podało, że Katia, 32 lata,

Uczucia: Źródło podało, że Katia, lat 32, „była bardzo zła podczas kręcenia filmu nie tylko dlatego, że taniec z 26-letnim Adamem nie poszedł tak dobrze, jak się spodziewał, ale z powodu niskich ocen, które otrzymali”.

Źródło powiedziało gazecie: „Katya i Adam płakali po tygodniu, w którym rzucił wszystko, co mógł, aby zrobić porządek.

I chociaż nie poszło dobrze, oboje byli zszokowani, że znaleźli się na dole tabeli wyników i znaleźli się na parkiecie po publicznym głosowaniu. Tak więc pokazanie drzwi w niedzielę było dość druzgocące.

Dodali, że Katya „była emocjonalna po sobotnim występie” i że „emocje przedłużyły się” na krótko przed ich eliminacją.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Katyi, Adama i Strictly w celu uzyskania komentarza.

Źródło dodało:

Źródło dodało: „Katia i Adam płakali po tygodniu, w którym robili wszystko, co mogli, aby wykonać właściwą rutynę”.

Zdewastowani: Katya i Adam „całkowicie zdruzgotani, kiedy strzelali do drzwi w niedzielę” (na zdjęciu razem Opuszczanie poniedziałku trwa dwa w Londynie)

Zdewastowani: Katya i Adam „całkowicie zdruzgotani, kiedy strzelali do drzwi w niedzielę” (na zdjęciu razem Opuszczanie poniedziałku trwa dwa w Londynie)

On dodał:

„Nie mam nic przeciwko temu i jako konkurent musisz to szanować i ja to szanuję” – dodał.

Wytworny: Adam wyszczerbił szykowną sylwetkę, przytulając Katię – olśniewającą w czarnej sukience – żegnaj po poniedziałku It Takes Two

Wytworny: Adam wyszczerbił szykowną sylwetkę, przytulając Katię – olśniewającą w czarnej sukience – żegnaj po poniedziałku It Takes Two

W poniedziałek Adam ujawnił, że jego odejście nastąpiło we właściwym czasie, bo walczył z bólami po kontuzjach.

„Mogę teraz to powiedzieć”, powiedział, „zazwyczaj tak trzymam, ale moje kostki się poruszały, moja noga się poruszała.

Próbowałem wykonać jak najwięcej biegów, ale jive to jeden z tych tańców, które wymagają 150%.

W czwartek powiedziałem: „Katya, nie mogę zrobić nic innego”. Jestem sportowcem olimpijskim i mogę pominąć rzeczy, których większość ludzi nie może popchnąć, ale Achilles pójdzie, jeśli będę kontynuował ”.

Jednak Adam dotarł do swojego ostatniego występu pomimo bólu i walczył w tańcu z Tillie Ramsey i Nikitą Kusmin.

Niezadowolony: matka Adama (na zdjęciu druga od lewej) uderza w Strictly Come Dancing, twierdząc, że program to „przeróbka” i że nie kupuje głosu publiczności

Niezadowolony: matka Adama (na zdjęciu druga od lewej) uderza w Strictly Come Dancing, twierdząc, że program to „przeróbka” i że nie kupuje głosu publiczności

Ból: Adam ujawnił, że jego odejście nastąpiło we właściwym czasie, ponieważ walczył z bólem spowodowanym obrażeniami

Ból: Adam ujawnił, że jego odejście nastąpiło we właściwym czasie, ponieważ walczył z bólem spowodowanym obrażeniami

Gdy taniec się skończył, niestety oznaczało to koniec surowej podróży Adama i Katyi, ponieważ zostali szóstą parą, która została wyeliminowana z konkursu.

Zapytany przez gospodarza Rylana Clarka-Neala o wyniki sędziów dla Jive, Adam powiedział: „Sędziowie mają swoją rolę i myślę, że zrobili to bardzo uczciwie. Nie mam nic przeciwko temu i jako konkurent, musisz to uszanować i Szanuję to.”

— Ale o to właśnie chodzi, prawda? Oddałem Katii absolutnie wszystko, oddałem absolutnie wszystko sobie, ale mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze śmiać w domu.

Zapytana o współpracę z Adamem, Katia powiedziała: „Byłam zaszczycona, że ​​nasz mistrz olimpijski wrócił z igrzysk i całkowicie rzucił się ze swojej strefy komfortu.

Kochałem każdego dnia. Jestem pewien, że wszyscy będą bardzo wdzięczni za te legginsy [in the Samba]! Stałeś na wysokości zadania i zainspirowałeś wszystkich, by uwierzyli, że możesz zrobić wszystko, jeśli się przyłożysz. Dziękuję za wszystko – nadal nie jestem gotowy do drogi! „

Pojawia się po tym, jak matka Adama wyszła na Strictly Come Dancing, twierdząc, że program to „przeróbka” i że nie kupuje głosu publiczności.

Carolyn Petty zamieściła na Twitterze komentarze po tym, jak jej syn i zawodowa partnerka taneczna Katya zostali wyeliminowani.

Adam zainteresował się także mediami społecznościowymi i skrytykował „ludzi, którzy próbowali nas obalić”, podczas gdy w programie mówili im, aby „radzili sobie lepiej”.

Po ich wyeliminowaniu Caroline napisała na Twitterze: „To wspaniałe partnerstwo, a Katia nauczyła moje dziecko tańczyć, dziękuję. Remont Nie kupuję publicznego głosowania. „

Caroline napisała na Twitterze: „To wspaniałe partnerstwo, a Katya nauczyła moje dziecko tańczyć, dziękuję.  Przebudowa „Nie kupuję głosów publicznych”

Caroline napisała na Twitterze: „To wspaniałe partnerstwo, a Katya nauczyła moje dziecko tańczyć, dziękuję. Przebudowa „Nie kupuję głosów publicznych”

Reakcja: Fan odpowiedział Caroline, aby powiedzieć, że

Reakcja: Fan odpowiedział Caroline, aby powiedzieć „ktoś musi iść”, a ona wyrządza Adamowi „szkodę” bijąc w programie

Była również nieszczęśliwa wcześniej, widząc Adama, który zajął drugie miejsce, pisząc: „Co za kompletna farsa, ani Tillie, ani Adam_torf nie zasługują na to, by być w tańcu!”

Jeden z fanów odpowiedział Caroline, mówiąc „ktoś musi iść”, a ona wyrządza Adamowi „szkodę”, uderzając w program.

Napisali: „To nie olimpiada, to program rozrywkowy, w którym ludzie głosują na podstawie tego, co lubią. Ktoś musiał iść.

Adam był niesamowity i osiągnął tak wiele, aby zajść tak daleko. Wyrządzasz mu wielkie szkody, nazywając to farsą i aresztując pozostałych zawodników.

Caroline odpowiedziała: „Wszyscy mają zdanie, pierwszy raz oglądałam ten program i na własne oczy widziałam, że ocena nie jest spójna i sprawiedliwa, i to nie tylko z Adamem! Abyś wiedział, że jestem miłą osobą.

Przedstawiciel Strictly Come Dancing odmówił komentarza, gdy skontaktował się z MailOnline.

Adam przekazał wcześniej mocną wiadomość tym, którzy spekulowali na temat „bliskiego pocałunku” z Katyą w październiku.

Fani zostali wysłani do szaleństwa, ponieważ byli przekonani, że para „prawie się pocałowała” pod koniec pikantnego tanga argentyńskiego.

Napisał na Twitterze: „Dla każdego, kto chce zobaczyć, czego chcą, Twoje komentarze mają konsekwencje w życiu codziennym. Twoje bogactwo mnie nie obezwładni ani nie zawiedzie. Chroń swoją energię.

Adam wykonał układ kaskaderski do Tango in the Night Fleetwood Mac wraz z profesjonalną tancerką Katią.

Gdy taniec się skończył, Adam odsunął Katyę do tyłu i zbliżył usta do jej ust, ale sportowiec wydawał się ponownie pochylać do wewnątrz, gdy wstali, zanim się cofnęli, pozostawiając widzom przekonanie, że początkowo zamierzał pocałować swojego partnera.

Wypowiedz się: Adam był wcześniej potężnym przesłaniem dla tych, którzy spekulują na temat

Mówiąc głośno: Adam miał wcześniej mocną wiadomość dla tych, którzy spekulują na temat „bliskiego pocałunku” z Katyą

Dziewczyna Adama, Irianide Monroe, podzieliła się filmem o TikTok reagującym na taniec klipem, na którym udaje, że płacze, wraz z podpisem: „Obserwuj, jak twój chłopak prawie całuje inną kobietę w telewizji na żywo”.

Potem rzuciła głową w fantomowym bólu i dodała drugi komentarz: „Odkryj 10 milionów ludzi, którzy również oglądali to na żywo”.

Pozostałe pary wejdą na parkiet, gdy Strictly Come Dancing powróci w sobotę 13 listopada o 18:40, a wyniki zostaną opublikowane w niedzielę 14 listopada o 19:20 na BBC One.

„Chroń swoją energię”: pływak olimpijski zabiera na Twittera krytykę tych „plotek”