Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Julia Fox zabiera swojego syna Valentino na pokaz Diesela podczas Tygodnia Mody w Mediolanie

Julia Fox zabiera swojego syna Valentino na pokaz Diesela podczas Tygodnia Mody w Mediolanie

Najbardziej znana jest z umawiania się z Kanye Westem i noszenia skórzanych kompletów.

A w środę Julia Fox pokazała swoje mięśnie brzucha w obcisłym topie i dżinsach z głębokim dekoltem, gdy zabrała swojego uroczego 2-letniego syna Valentino na pokaz Diesela na Tydzień Mody w Mediolanie.

Włosko-amerykańska aktorka, lat 33, obnosiła się ze swoim szczupłym ciałem, jednocześnie kołysząc się w wyglądzie diesla, gdy jechała na pokaz we Włoszech ze swoim synkiem.

Julia założyła top w kolorze khaki w stylu bikini, który połączyła z jasnymi dżinsami i szpiczastymi dżinsowymi butami.

Gwiazda Uncut Gems stylizowała swój ostry wygląd z dżinsową kurtką khaki i spakowała swoje rzeczy do spranej dżinsowej torby na ramię.

Mama i syn: W środę 33-letnia Julia Fox pozowała do bluzy z kapturem w krótkim topie i dżinsach o niskim kroju, zabierając swojego 2-letniego syna Valentino na pokaz Diesla podczas Tygodnia Mody w Mediolanie
Wow: włosko-amerykańska aktorka obnosiła się ze swoim szczupłym ciałem, kołysząc jednocześnie wyglądem diesla, gdy jechała na pokaz we Włoszech ze swoim 2-latkiem
Fashionistka: Julia założyła bluzkę khaki w stylu bikini, którą połączyła z jasnymi dżinsami i szpiczastymi dżinsowymi butami

Jej syn Valentino – którego dzieli z byłym chłopakiem Peterem Artemyevem – wyglądał uroczo w dżinsach i pasującej kurtce, w połączeniu z pasiastą kamizelką.

Mały mężczyzna miał na sobie białą koszulkę pod spodem i wystąpił w kowbojskich butach z cekinami, podczas gdy kubek do picia można było zobaczyć w kieszeni jego kurtki.

Wycieczka ma miejsce po tym, jak Julia ujawniła, że ​​sypia ze swoim dwuletnim synem i żartowała, że ​​jej wyznawcy powinni ją „pozwać”, jeśli nie zgadzają się z tą praktyką.

Ogłoszenie o układzie spania pojawiło się, gdy broniła swojego mieszkania i omawiała proponowaną wartość netto na TikTok, po tym, jak dała swoim obserwatorom spojrzenie na jej dom z dwiema sypialniami i jedną łazienką.

Niektórzy fani zareagowali pochwałami za normalne życie, z jakim Fox żyła, podczas gdy inni uważali ją za jej rzekomą wartość netto 30 milionów dolarów.

„Naprawdę nie spodziewałam się, że moja wycieczka po mieszkaniu stanie się wirusowa tak szybko, ludzie naprawdę się tego boją” – wyznaje w filmie.

To naprawdę nie jest takie głębokie. Tak się składa, że ​​to mieszkanie, do którego zabrałem syna ze szpitala. Więc to jest jego dom.

READ  Wordle 480 paź 12 WSKAZÓWKI - WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ DZISIAJ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ NA WORDLE | Gry | zabawa

Kontynuowała: „Tak naprawdę jest [Fox’s son] Mieszkanie Valentina. To sprawa emocjonalna. Dlatego mi się podoba, chociaż pewnie stać mnie było na większe mieszkanie, bo przecież jestem w Nowym Jorku, chodzi o to, żeby mieć poczucie normalności.

Edgy: gwiazda Uncut Gems miała odważny wygląd w dżinsowej kurtce khaki i nosiła swoje rzeczy w spranej dżinsowej torebce
Cutie: Jej syn Valentino – którego dzieli z byłym chłopakiem Peterem Artemyevem – wyglądał uroczo w dżinsach i pasującej kurtce, w połączeniu z gorsetem w prążki
Słodki: mały facet miał na sobie białą koszulkę pod spodem i wystąpił w kowbojskich butach z cekinami, podczas gdy kubek do picia można było zobaczyć w kieszeni jego kurtki

„Nie chcę, żeby dorósł i został dziwakiem. Chcę, żeby miał kontakt z prawdziwym światem. Dorastałem w prawdziwym świecie. Chcę tylko, żeby mój syn był sobą”.

Gwiazda Uncut Gems powiedziała dalej, że nie jest warta nic w pobliżu jej sugerowanej wartości netto w Internecie.

„Nie jestem fortuną wartą 30 milionów dolarów, nawet się do niej nie zbliżam” – powiedziała. Nie potrzebuję 30 milionów dolarów. Po co jednej osobie 30 milionów dolarów?

Żyję za dużo mniej i mam się dobrze.