Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jefferson Seniorzy wybierają się na polską wycieczkę do Milwaukee | wokół miasta

Jefferson – Seniorzy w Jefferson mogą wsiąść do autobusu samochodowego i delektować się paczkami, pierogami i polską wódką w sobotę 24 lipca.

Koszt Milwaukee Polish Pride Tour to 130 dolarów. Transfer autobusem odbędzie się o 8:45 w Johnson Creek Park & ​​Ride (szacowany powrót 16:45).

W Milwaukee seniorzy będą delektować się ciastem Paczki z lokalnej piekarni z napojem wliczonym w cenę, ao Paczkach dowiedzą się od właściciela. Wyjdą z sześcioma paczkami mieszanych bashki.

Następnie miłośnicy wycieczek odwiedzą jedyną autentyczną polską restaurację Milwaukee: Polonez. Spodoba im się polska zupa, próbnik pierogów i wycieczka degustacyjna trzech polskich wódek.

Podczas delektowania się jedzeniem polska rozrywka będzie dostępna tylko dla tej grupy. Na zakończenie dnia uczestnicy zwiedzą Bazylikę św. Jozafata. Zadzwoń już dziś, aby się zarejestrować.

Grupa piknikowa spotyka się w każdą środę od południa do 13:00 w schronisku Tensfeldt Park. Przynieś lunch lub przekąskę i ciesz się świeżym powietrzem i dobrą rozmową. Dostępnych jest wiele stołów piknikowych i toalet. To wydarzenie będzie deszczowe lub błyszczące do września.

W czwartek, 3 czerwca, od 10:00 do południa, kupony Farmer Market będą dostępne dla uprawnionych osób dorosłych w wieku powyżej 60 lat, z miesięcznym dochodem w wysokości 1,986 USD lub mniej dla jednej osoby lub 2866 USD lub mniej dla dwóch osób. Osoby kwalifikujące się otrzymają kupony o wartości 25 USD na gospodarstwo domowe do wykorzystania na zatwierdzonych targowiskach i przydrożnych kioskach.

Euchre jest rozgrywany w każdy czwartek o 13:00 i kosztuje 2 $. Ponadto, począwszy od 1 czerwca, łatwa grupa Euchre będzie rozgrywana w każdy wtorek o 10:00 z sześcioma meczami.

Bingo jest rozgrywane w każdy wtorek o godzinie 13:00. Koszt to 2 dolary za trzy karty.

Kolacje Grab and Go and Meals on Wheels są nadal serwowane od poniedziałku do piątku na stronie internetowej Jefferson ADRC Meals. Koszt to 4 dolary – lub czyjeś niedrogie datki – a Jefferson County Seniors będzie rozliczany raz w miesiącu.

Można zamówić posiłek dzwoniąc do południa poprzedniego dnia (dzwoniąc do piątku w południe w przypadku posiłku poniedziałkowego). Numer telefonu spożywczego (920) 728-0259.

Główny węzeł komunikacyjny dla regionu Jefferson znajduje się pod adresem 859 Collins Street, Jefferson. Zadzwoń pod numer (920) 674-7728 lub do Sheili pod adresem [email protected]. Polub nas na Facebooku: Jefferson Senior Center.