Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

A $ AP Rocky mówi Morrissey na swoim nowym albumie All Smiles

A $ AP Rocky Ujawnił nowe szczegóły dotyczące swojego następnego albumu studyjnego w historii z okładki dla GQ. Kontynuacja 2018 Testy początkowo Wszystkie uśmiechyI wyróżnia się współpracą z niczym innym Morrissey. Zgodnie z profilem piosenkarka „pisze, produkuje i śpiewa” na nowym albumie Rocky’ego. „Cokolwiek zechcesz, pojawia się i robi” – powiedział Rocky o współpracy ze współzałożycielem Smiths. Kiedy przybył Pitchfork, przedstawiciel A $ AP Rocky nie miał dalszych informacji ani komentarzy na temat współpracy.

W innym miejscu okładki Rocky omawia swój związek z Rihanną („miłość mojego życia”), odbył z nią długą podróż po Ameryce w zeszłym roku oraz swój nowy proces nagrywania mobilnego. Opisuje również swoje doświadczenie na Szwedzkie więzienie, 2019 r Po tym, jak został aresztowany za napad. Przeczytaj całą historię pod adresem GQ.

Wcześniej w tym roku Rocky pojawił się w utworze „Slowthai”Mazza. Wystąpił także w filmie wyreżyserowanym przez Harmony’ego Korine’a Kampania Gucci Wraz z Tylerem, Creatorem i Iggy Popem zeszłej jesieni. W zeszłym miesiącu , Simpsonowie Morrissey kpił Postać o imieniu Quilloughby, nagłośnionej przez Benedict Cumberbatch.

RevisitCzy mimo wszystko społeczność meksykańsko-amerykańska nadal kocha Morrisseya?Na polu.

READ  Północnokoreańska telewizja cenzuruje spodnie Alana Titchmarsha