Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jason Ryan sprawia nienaganne wrażenie Sir Steve’a Hansena

Jason Ryan sprawia nienaganne wrażenie Sir Steve’a Hansena

Mówią, że naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa, ale w przypadku Jasona Ryana podzielił się miłymi słowami i perfekcyjnym wcieleniem się w Sir Steve’a Hansena.

Hansen dołączył na kilka dni do obozu All Blacks w roli podobnej do tej, która znalazła się na pierwszych stronach gazet podczas niedawnej wizyty z Wallabies, gdzie nadzorował ich szkolenie i przemawiał cicho tam, gdzie uznał za stosowne.

To ogromny wzrost morale po sobotniej porażce All Blacks z Francją, z którego Ryan maksymalnie skorzystał – do tego stopnia, że ​​odniósł wrażenie, że Hansen zajmuje się sztukami pięknymi.

Kiedy dziś rano na konferencji prasowej poruszono kwestię obecności Hansena, Ryan odpowiedział, przedstawiając swoją najlepszą postać Hansena, nie tracąc ani chwili.

Było prawie idealnie.

„Tak, masz się dobrze, synu” – powiedział, po czym wybuchnął śmiechem wraz z nowozelandzkimi mediami, które aż za dobrze znają to powiedzenie.

Pomijając żarty, Ryan powiedział, że ma mnóstwo czasu zarówno dla Hansena, jak i dla zespołu.

„Myślę, że na poziomie osobistym moja kariera w Super Rugby i All Blacks była dla mnie niesamowita” – powiedział.

„To ktoś, z kim utrzymuję kontakt przez cały czas, a kiedy tu jest, jest cudownym psem stróżującym. Daje kilka dobrych słów, ale pomaga też trenerom i przede wszystkim chce, aby All Blacks byli lepsi”.

Hansen trenował drużynę All Blacks, która rozegrała 107 testów w latach 2012–2019, podczas których wygrali Puchar Świata w Rugby w 2015 r., bronili Pucharu Bledisloe co roku i zakończyli z rekordem 93 zwycięstw, czterech remisów i 10 porażek, co daje procent zwycięstw wynoszący 86,9%. procent – ​​najwyższy ze wszystkich trenerów All Blacks z ponad 14 testami na swoim koncie.

Ryan powiedział, że Hansen ma pozostać w drużynie do środy, po czym uda się do Tuluzy, aby w sobotę rozegrać swój drugi mecz bilardowy z Namibią.

READ  Foster mówi, że jest „wysoce nieprawdopodobne”, aby został trenerem w przyszłym roku

Dodał: „Jest bez wątpienia najlepszym trenerem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy i naprawdę wspaniale jest go tutaj mieć”.

Ryan dodał, że o ile mu wiadomo, żaden inny trener nie przyjedzie do obozu All Blacks na pozostałą część Pucharu Świata.