Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Bardzo szalony” – Jordie Barrett o ciągłych przerwach w porażce Francji

„Bardzo szalony” – Jordie Barrett o ciągłych przerwach w porażce Francji

Jordie Barrett ujawnił, że piłka była w grze zaledwie przez 27 z 80 minut meczu All Blacks z Francją w Paryżu, określając tę ​​liczbę jako „absolutnie szaloną”.

Kontuzjowany pomocnik, który dobrze dochodzi do siebie po kontuzji stawu kolanowego, ale jest mało prawdopodobne, że zagra w nadchodzącym meczu swojej drużyny z Namibią w Tuluzie w sobotni poranek NZT, prawdopodobnie przemawiał dziś w imieniu wszystkich kibiców All Blacks, mówiąc, że chciałby zobaczyć więcej Pracy i mniej przerw w tym turnieju, zwłaszcza w meczach z udziałem All Blacks.

Myślał o weekendzie otwarcia, który obejmowałby obowiązkowe przerwy na wodę w połowie każdej połowy ze względu na upał, co jeszcze bardziej spowalniało mecze. Problem pogłębia się śliska piłka spowodowana wilgocią – wiele zespołów ma trudności z jej utrzymaniem oraz nabraniem dynamiki i presji, co prowadzi do większej liczby przestojów.

Nie jest tajemnicą, że All Blacks chcą grać w szybkim tempie, aby rozciągnąć obronę przeciwnika i duże sety. Niezdolność tej drużyny przeciwko Francji przyczyniła się do porażki 27:13, a także miała duży wpływ na ich poprzednią porażkę ze Springboksem na Twickenham, gdzie piłka pozostawała w grze przez 33 minuty – co wówczas uznawano za niski wynik. .

„W tej chwili jest bardzo jasne, że zespoły grają bez niej [the ball] Radzą sobie znacznie lepiej, powiedział Barrett.

„[England’s] George Ford zdobył 27 punktów przy 14 zawodnikach w parku [against Argentina] – Był wybitny. Walijczyk wykonał ponad 200 odbiorów, a drużyna atakująca taka jak Fidżi nie potrafiła dośrodkować [in the second half] Do ostatniego kwartału, ponieważ [the ball] To było bardzo tłuste.

„W naszej grze odkryliśmy, że z piłką w grze było tylko 27 minut, co jest naprawdę szalone w 80-minutowym meczu. Chcielibyśmy, aby ta liczba była wyższa i wniosła do gry trochę wypalenia.

READ  Znakomity gol Schicka pokonuje Szkocję, Szwecję i Hiszpanię z remisem

„Musimy się po prostu dostosować. W dalszej części turnieju będą inne czynniki i ktokolwiek dostosuje się w nocy, jeśli chodzi o nagłą śmierć, przejdzie długą drogę w turnieju.

All Blacks, zaczynając od Namibii, prawdopodobnie będą chcieli utrzymać tempo meczu na możliwym do utrzymania poziomie. Ponownie nie jest to zaskakujące, ale jednym z największych zadań, przed którymi staną podopieczni Iana Fostera, jest znalezienie sposobów na pokonanie upartej obrony i wykańczanie szans za pomocą czegoś, co obecnie należy uznać za źle skierowany atak.

Mogli to zrobić tylko dwukrotnie w meczu przeciwko Francji – w obu przypadkach skorzystał na tym lewicowy skrzydłowy Marc Tilia – i tylko raz w meczu przeciwko Bucs po indywidualnym błyskotliwym występie rezerwowego obrońcy Cama Roegaarda.

Dodatkowym problemem All Blacks jest to, że chociaż niektóre drużyny czerpią korzyści z rozgrywania piłki, to zazwyczaj opiera się to na skutecznych kopnięciach.

Asystent trenera Jason Ryan zasugerował, że drużyna All Blacks trenowała, używając piłek zanurzonych w wodzie, aby odtworzyć warunki panujące w dniu meczowym, dodając, że jego zespół nauczył się innych rzeczy podczas pierwszych ośmiu meczów turnieju.

Powiedział, że głównymi tematami były „dyscyplina i presja na stałe fragmenty gry i kopnięcia, i myślę, że wyciągnęliśmy wnioski we wszystkich tych obszarach”.

Ryan miał na myśli to, że All Blacks byli odsłonięci w tych obszarach, a teraz, gdy przegrali swój pierwszy mecz grupowy w Pucharze Świata, margines błędu zmniejszył się jeszcze bardziej.

All Blacks grali także z Namibią w finałach Mistrzostw Świata w 2015 i 2019 roku i będą oczekiwać konfrontacyjnego stylu ze strony drużyny, która nie wystawi ich pod presję, jak Francja, Bucs czy nawet Włochy, z którymi zagrają po weekendzie 30 września.

READ  Shawn Johnson, Josh Duggan, Aaron Woods: Trzy słynne rekiny wyjdą z poprawką menu planu Cronola

Barrett, którego drużynie All Blacks bardzo brakowało na Stade de France ze względu na jego zdolność do wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie, prawdopodobnie rozpocznie mecz przeciwko Włochom w Lyonie. Urugwaj jest ostatnim przeciwnikiem All Blacks w grupie.

„Chcesz tam być, ale nie jest to nic złego i mrocznego. To długi turniej, a nasz zespół jest w tym tygodniu w dobrej formie. Po prostu cieszę się, że wróciłem do treningów” – powiedział.

„Wystarczy spojrzeć na to, co wydarzyło się cztery lata temu” – powiedział Barrett, nadając pozytywny obraz porażce All Blacks w pierwszym meczu.

„Republika Południowej Afryki jest mistrzem świata, przegrała pierwszy mecz i wyciągnęła z niego pewne wnioski, które zapewniły jej dobrą pozycję na resztę turnieju, a my chcemy zrobić coś podobnego. W tej chwili jest tu gorąco i my prawdopodobnie nie przystosowali się do tych warunków tak dobrze, jak moglibyśmy.

„W ciągu ostatnich kilku dni widzieliśmy drużyny, które również miały z tym problemy – drużyny, które nie mają piłki, przeszły długą drogę do wygrania niektórych z tych testów. Dużo kopią i popełniają wiele błędów. To bardzo trudne. trudno jest utrzymać piłkę, więc w miarę trwania turnieju musisz się przystosowywać.” „