Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak łatwo rozwiązać wiosenną zagadkę

Jak łatwo rozwiązać wiosenną zagadkę

Diablo 4, będąc wciąż w fazie wczesnego dostępu i otwartej bety, ma wiele do zaoferowania.

Od czyszczenia lochów po wykonywanie zadań i osiąganie limitu poziomu 25, przedpremierowa wersja gry zawiera obszerną zawartość, której ukończenie zajmie graczom godziny.

już czas. #diablov Wczesny dostęp do Open Beta rozpoczyna się teraz.

Kup w przedsprzedaży, aby zagrać już dziś: diablo4.com

Podczas pieszej eksploracji świata Sanktuarium natkniesz się na różne zadania globalne i poboczne. Chociaż większość z tych zadań nie jest trudna do wykonania, jest kilka, które są nieco skomplikowane i wydaje się, że niewielu w społeczności ma dla nich odpowiednie rozwiązania.

Jednym z takich zadań jest tajemnica Sekretu Wiosny, która rozpoczyna się, gdy natkniesz się na Odrzuconą Notatkę w pobliżu chaty znajdującej się na północny wschód od Kyovashad. Aby ukończyć misję, będziesz musiał rozwiązać zagadkę, co znacznie różni się od niektórych innych misji w grze, które zwykle wymagają zabijania potworów. Darmowe 50 zł za rejestrację to także świetna zachęta dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i pełnego przygód.

Dlatego dzisiejszy przewodnik poruszy niektóre z rzeczy, które musisz zrobić, aby rozwiązać zagadkę wiosennego sekretu w Diablo 4.


Rozwiąż wiosenną zagadkę w Diablo 4

Aby móc rozwiązać zagadkę, musisz najpierw rozpocząć zadanie, które rozpocznie się, gdy tylko zdobędziesz Notatkę o odrzuceniu. Jak wspomniano wcześniej, przedmiot zostanie umieszczony w przedziale na północny wschód od Kyuovashad. Kiedy go zdobędziesz, zaznaczy na twojej mapie gorące źródła, do których będziesz musiał się udać, aby wykonać zadania.

Gdy nadejdzie wiosna, oto kilka rzeczy, które powinieneś zrobić:

  • Zagadka na kartce brzmi: „Nagrodzona specjalną łaską natury”. Dlatego samo dotarcie do zbiornika wodnego nie zakończy automatycznie zadania, a aby móc rozwiązać zagadkę, będziesz musiał użyć jednej z emotek w grze.
  • Wymagany kod to „Czekaj”, którego należy użyć zaraz po dotarciu do źródła. Jednak emotka nie jest częścią twojego domyślnego telefonu i będziesz musiał wyszukać ją w ekwipunku mediów społecznościowych.
  • Naciskając „E” na klawiaturze lub przycisk „W górę” na padzie kierunkowym konsoli, przejdź do przycisku dostosowywania u dołu ekranu.
  • Będziesz mieć teraz dostęp do wszystkich posiadanych emotikonów w Diablo 4, dla których musisz znaleźć Oczekiwanie, a następnie wyposażyć je w jedno z pustych miejsc. Po ustawieniu użyj go, gdy będzie blisko źródła, a zakończysz układankę.
READ  Disco Elysium ma teraz dużą zniżkę, trafiając dziś na Xbox i Switch

Wiele misji pobocznych Diablo 4 wymaga emotek, aby je ukończyć. To dodaje trochę zabawy do eksploracji, ponieważ nie wszystkie misje obracają się wokół hakowania i przedzierania się przez hordy.

edytowany przez
Ritoban „Filoxi” Paweł