Indyjska Premier League: Star Trent Boult utrzymuje rekord niepokonanej drużyny Rajasthan Royals

Zawodnik Rajasthan Royals Yuzvendra Chahal (z lewej) świętuje z kolegą z drużyny Trentem Boultem. Zdjęcie/AP

Seamer Trent Boult i zawodniczka Yezvendra Chahal zatopili drużyny Mumbai Indians, a drużyna Rajasthan Royals poszybowała dziś rano po zwycięstwo w indyjskiej Premier League.

Boult zwyciężył 3-22, a Chahal 3-11 i ograniczył Mumbai do 125-9.

Rajasthan zrobił to w 27 piłkach, a Rayyan Parag strzelił 54, nie wypadając, wygrywając sześcioma bramkami z wynikiem 127-4.

Niepokonany Radżastan wspiął się na szczyt ligowej tabeli, a niepokonany Mumbai przegrał trzeci mecz z rzędu.

Wystawiony na stadionie Wankhede w Bombaju miał wynik 20-4 w 3,3 overów. Boult strzelił dwa gole w pierwszej połowie, po czym pierwszymi faulami byli Rohit Sharma i Nauman Dhir.

W wyniku dziwnego obrotu wydarzeń Mumbai zdecydował się na natychmiastową zmianę, a Dier opuścił mecz i zastąpił Dewalda Previsa, który również nie miał pierwszej piłki. Boult miał trzy bramki w 10 dostawach.

Ishan Kishan również mógł odejść, ale Rajasthan nie ocenił lbw przed zwolnieniem Brevisa. Kishan został złapany za Nandre Burgerem siedem piłek później, w 16. minucie.

Kapitan Mumbaju Hardik Pandya – ponownie wygwizdany przez kibiców podczas rzutu karnego – i Tilak Varma dodali 56 runów z 36 piłek, aby ożywić Mumbai.

Chahal zniszczył renesans. Sprawił, że Pandya wypadł 34 z 21, a za nim Varma 32 z 29. Piyush Sharma został zwolniony, a Chahal miał trzy bramki, gdy Mumbai rozbił się do 95-7.

Kiedy Rajasthan uderzył, młody napastnik Bombaju, Akash Madhwal, objął wynik 3-20, ale gospodarze nie mieli szans.

Yashasvi Jaiswal został złapany na Kwenie Maphace, a Jos Buttler i Sanju Samson zostali usunięci przez Madhwala.

Radżastan miał 48-3 w siódmym secie i możliwy był powrót, ale Parag szybko udaremnił ten pomysł, który wypuścił pięć czwórek i trzy szóstki.

READ  Zakład o wartości 4 milionów dolarów na The Quokka został wstrzymany, a gospodarze zarządzili częściowe ponowne losowanie

Drugie półwiecze z rzędu Parag zdobywał 50 z 38 piłek.