Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Horror na tyrolce: Kobieta upadła i upadła we Włoszech po tym, jak wyśliznęła się z pasa bezpieczeństwa na oczach rodziny

Ghazal Mutahir, lat 41, zmarł w niedzielne popołudnie po upadku na ziemię z tyrolki w parku Fly Emotion w Alpe Orbi w Bima, niedaleko jeziora Como we Włoszech.

Kobieta zmarła po tym, jak wyśliznęła się z pasa bezpieczeństwa i spadła z wysokości ponad 20 metrów na ziemię podczas jazdy tyrolką o długości 1,6 km we Włoszech.

Ghizlan Mutaher, lat 41, zmarła w niedzielę na oczach przerażonych członków rodziny po tym, jak wyśliznęła się z pasa bezpieczeństwa w Fly Emotion Park w Alpi Orobie w Bema, niedaleko jeziora Como.

Według naocznych świadków, gdy zbliżała się do końca tyrolki poruszającej się z prędkością 96 km/h, zaczęła się szarpać, zanim się zsunęła.

Sanitariusze pospieszyli na miejsce zdarzenia, aby spróbować ją uratować, ale policja powiedziała, że ​​zmarła natychmiast po uderzeniu.

Jej dwie siostrzenice, które były z nią w czasie tragedii, sfilmowały całe zdarzenie, samodzielnie pokonując tyrolkę.

Według policji Mutahir zatrzymał się na stalowej linie i wisiał w powietrzu przez kilka sekund.

Policja twierdzi, że prawdopodobnie „zaczęła się szarpać”, gdy uświadomiła sobie, że przestała.

Rzecznik policji powiedział: „W wyniku tego straciła równowagę, spadła z wysokości około 20 metrów do lasu poniżej i natychmiast zmarła”.

„Możliwe jest również, że miała jakiś atak paniki, który spowodował, że walczyła lub wystąpiła inna choroba, ale czekamy na wyniki sekcji zwłok”.

Od tego czasu wszczęto dochodzenie w sprawie śmiertelnego zdarzenia, a urzędnicy sprawdzili materiał filmowy nagrany przez obie dziewczyny.

Władze będą przeprowadzać kontrole sprzętu zabezpieczającego i w ramach środków ostrożności park został tymczasowo zamknięty na czas dochodzenia.

Źródło podało lokalnym mediom: „Dochodzenie sprawdzi, czy kobieta została prawidłowo przywiązana i odpowiednio zabezpieczona do kołyski zjeżdżalni”.

„Zostanie sprawdzona również dokumentacja konserwacji, a cała konstrukcja zostanie skontrolowana, aby upewnić się, że przestrzegane są pełne przepisy bezpieczeństwa, w związku z czym pozostanie zamknięta”.

READ  Kryzys związany z kosztami życia: rosnące koszty banku żywności Tauranga, spadająca liczba ratunkowych zasobów żywnościowych w Dobrym Sąsiedztwie

Matteo Sanguinetti, dyrektor Fly Emotion, powiedział: „Nasze pierwsze myśli są z tą kobietą i jej rodziną. Nadal nie wiemy na pewno, co się stało.

„Współpracujemy z władzami, aby zrozumieć, co się stało. Tyrolka została otwarta 13 lat temu i w tym czasie skorzystało z niej ponad 200 000 osób i nigdy nie mieliśmy żadnych incydentów. Jestem zszokowany i niedowierzający”.