Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Honor 50 w recenzji

Tak jak powitaliśmy serię Honor 50 w Europie, dodajemy Honor 50 do naszej kolejki recenzji. To najlepsza para urządzeń Honor 50, druga to model Lite, z których oba obsługują oficjalne usługi Google Play po wyjęciu z pudełka.

Wyjdźmy z pudełka i przejrzyj najważniejsze funkcje Honor 50. Telefon jest wyposażony w ładowarkę 66 W, kabel, etui, słuchawki USB-C i narzędzie do karty SIM.

Honor 50 jest trochę taki sam jak Huawei nova 9, na zdjęciu poniżej, ale ma główny aparat 108 MP zamiast 50 MP z Nova 9 i oczywiście usługi Google. Chociaż Honor nie może do końca dorównać urokowi Huawei nova w tym czarnym kolorze.

Honor 50 w recenzji

Nasze urządzenie to model 8/256 GB, ale jeśli chcesz, możesz go dostać z 12/256 GB. Jego ekran działa z częstotliwością do 120 Hz, co w połączeniu ze zwinnym chipsetem Snapdragon 778G zapewnia imponującą wydajność.

Wspomnieliśmy o przełączniku głównego aparatu Huawei nova 9, ciekawie będzie zobaczyć, jak działa główny aparat 108 MP. To samo dotyczy ultraszerokokątnego aparatu 8 MP. Mniej interesują nas te 2-megapikselowe czujniki makro i głębi, ale wciąż sprawdzamy, czy w ogóle robią różnicę.

Potem jest żywotność baterii – Huawei nova 9 podniósł ocenę wytrzymałości na 96 godzin z 4300 mAh, więc ciekawie będzie porównać go z Honorem 50 obsługującym GMS.

Honor 50 w recenzji

Omówimy to wszystko i więcej w naszej szczegółowej recenzji, więc bądź na bieżąco!

READ  Teraz możesz przetestować sieć T-Mobile za pomocą aplikacji i eSIM