Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Pixel 6 nie ładuje się tak szybko, jak można by się spodziewać

kupiłeś google? Piksel 6 życzę tego (mój wybór) Czy ładowarka 30W ładuje telefon w pośpiechu? Być może będziesz musiał złagodzić swoje oczekiwania. Sałatka z Androidem egzaminy Sugerujemy, że Pixel 6 i 6 Pro nie zbliżają się do pułapu 30W. W praktyce ładowarka dotarła do 22W – niewiele lepsza niż ładowarka 18W z firmy Piksel 5.

Telefony wydają się spełniać twierdzenia Google dotyczące osiągnięcia 50 procent naładowania w 30 minut. Stopniowe ładowanie spada jednak dość szybko po tym, gdy telefon spada z nowszego standardu ładowania USB Power Delivery PPS do starszej specyfikacji PD 2.0, gdy bateria osiągnie 75 procent. Nie zaoszczędzisz dużo czasu z cegłą 30W, z 50% większą oszczędnością (31 minut vs. 40).

Samsung Galaxy S21 Ultra Pobiera większą całkowitą moc przez tę samą ładowarkę, stopniowo zmniejsza się mniej gwałtownie i cały czas korzysta z nowszego standardu ładowania, zgodnie z wynikami testów. Podczas gdy bateria S21 Ultra robi się coraz gorętsza, nadal jest stosunkowo chłodna.

Poprosiliśmy Google o komentarz. AA Myślałem, że problemem może być oprogramowanie, ponieważ algorytm ładowania wydawał się być „prawie identyczny” z Pixel 5. Należy również podkreślić, że marketerzy Google nie obiecują ładowania 30 W, tylko półgodzinne szybkie ładowanie. Nie jest to jednak to, co sugerowałaby ładowarka 30 W, a znany profil ładowania sugeruje, że Pixel 6 może wymagać aktualizacji oprogramowania, aby osiągnąć pełny potencjał.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Nowy projektor LG: 120" na 7" + 3700 lumenów