Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Highland rozszerza swoją obecność w Polsce, dochodząc do 2500 m2 w Katowicach

Highland rozszerza swoją obecność w Polsce, dochodząc do 2500 m2 w Katowicach

Nowa przestrzeń uwzględnia szybki rozwój firmy Hyland na rynku i wspiera przyszły wzrost do 250 pracowników

Katowice, PolskaA 24 sierpnia 2022 /PRNewswire/- Średniogórzewiodący dostawca usług treści z siedzibą w Westlake, Ohioi USA i mianowany liderem w branży 12Dziesiąty sukcesywnie przez firmę Gartner, rozszerza swoją obecność na Polska Przeprowadzając się do nowej powierzchni 2500 metrów kwadratowych w Katowice.

Dwa lata po pierwotnym założeniu istnienia Polska Zatrudniając 30 pracowników, Hyland rozrósł się do ponad 130 pracowników w regionie, z możliwością wzrostu do około 250 pracowników w nowej przestrzeni.

Obecność Highland w Polska Silnie skoncentrowany na wysiłkach badawczo-rozwojowych, z profesjonalistami, którzy stale koncentrują się na chmurze. Role obejmują programistów, architektów, inżynierów i innych, ale ostatnio rozszerzyły się na przedstawicieli globalnych usług firmy, IT, sukcesu klientów i innych zespołów.

Biuro zapewnia również wsparcie pracownikom zdalnym oraz w biurze Hyland, gdzie osoby i zespoły korzystają z przestrzeni, gdy potrzebna lub preferowana jest szerokopasmowa łączność twarzą w twarz. Budynek oferuje wspaniałe widoki na miasto, a wszystkie ściany zewnętrzne wyposażone są w okna sięgające od podłogi do sufitu.

„Dorastaliśmy w Polska jest istotną częścią naszej zdolności do zapewniania organizacjom najbardziej elastycznej, skalowalnej i konfigurowalnej platformy usług treści w chmurze na świecie.” Jeremy NassKierownik hrabstwa Hyland w Polska. „Odkryliśmy, że w regionie znajduje się wiele talentów technologicznych i jesteśmy chętni do dalszego wykorzystywania tych talentów, aby osiągnąć nasze cele i jak najlepiej służyć naszym klientom”.

Wzrost Hylanda Polska Jest to część szybkiego wzrostu firmy na całym świecie; Hyland zatrudnia obecnie ponad 4500 osób w 34 biurach w 28 krajach.

O Wyżynie

Hyland jest wiodącym dostawcą usług treści, który umożliwia tysiącom organizacji dostarczanie lepszych doświadczeń ludziom, którym służą. Znajdź nas na Hyland.com.

Kontakt z mediami:
Joel Hammond
+1 216.213-2126
[email protected]

READ  Amelinckx przypisuje „poświęcenie” sukcesowi w Polsce

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/456686/Hyland_Software_Logo.jpg

Źródło: Hyland