Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Heimgartner widzi „ogromną szansę” w 2024 r

Heimgartner widzi „ogromną szansę” w 2024 r

Nowy wygląd BJR Camaro firmy R&J Batteries, którym Andre Heimgartner będzie jeździł w Mistrzostwach Supersamochodów 2024. Zdjęcie: w zestawie

Nowozelandczyk wkrótce rozpocznie swój trzeci pełny sezon w Brad Jones Racing, po siódmym miejscu w karierze w klasyfikacji kierowców w 2023 roku.

Camaro nr 8 R&J Batteries Camaro w zmienionych barwach zaprojektowanych przez Petera Hughesa zostało wystawione na brzegach rzeki Murray, która płynie wzdłuż Albury, gdzie mieści się siedziba BJR.

„R&J Batteries stworzyło kolejne niesamowite malowanie i jestem bardzo podekscytowany całym schematem malowania – jeśli wszystko pójdzie tak dobrze, jak wygląda, czeka nas wspaniały rok” – powiedział Heimgartner.

„W połowie ubiegłego roku osiągnęliśmy dobrą formę i niestety nie udało nam się tego wykorzystać na koniec, ale latem wszyscy poświęciliśmy sporo czasu, aby wrócić silniejsi.

„Jestem bardziej gotowy niż kiedykolwiek, aby dostać się do Bathurst i ścigać się. To mój dziewiąty rok w tej kategorii i trzeci rok w BJR. Dobrze czuję się w środowisku i tutejszym zespole. Widziałem, co możemy zrobić przez ten czas ostatnie dwa lata i jest kilka rzeczy, które musimy posprzątać”. I mamy to.

„Dlatego ten rok stanowi dla nas dużą szansę”.

W zeszłym roku firma R&J Batteries ogłosiła nową dwuletnią umowę sponsorską z BJR, obowiązującą do 2025 roku.

Model nr 8, który po raz kolejny zostanie zaprojektowany przez Tony'ego Woodwarda, zyskał nowe wsparcie ze strony Harley-Davidson Motorcycles, a na masce pojawia się sam Heimgartner we współpracy z Pizza Hut.

„To z pewnością jedno z moich ulubionych barw R&J Battery. To niesamowity samochód” – powiedział właściciel zespołu Brad Jones.

„To także świetny czas, aby powitać w zespole Harleya Davidsona, Johna West Logistics i Hamilton Asphalts. To bardzo ekscytujący dodatek i wspaniali partnerzy, do których warto dołączyć.”

„W zeszłym roku R&J Batteries z Andre osiągnęło znakomite wyniki i ciekawie będzie zobaczyć, jak zaczną w tym roku.

READ  „W tej chwili jest to ekscytujące”: Chiński zawodnik wagi ciężkiej Zhili Zhang nie może się doczekać walki z Josephem Parkerem

„Andre jest teraz naszym starszym mężem stanu i bardzo wspierał Price’a [Fullwood]Mekka [Macauley Jones] I Jacksona [Evans] – To dobra współpraca dla naszego zespołu i jest to bardzo ważny atut.

Ray Robson, dyrektor zarządzający R&J Batteries, dodał: „Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z BJR i Andre za kierownicą w sezonie 2024.

„Nowe barwy R&J Battery wyglądają fantastycznie i witamy na pokładzie nowych sponsorów w tym sezonie.

„Po zeszłorocznych mieszanych wynikach chcemy się poprawić i, miejmy nadzieję, znaleźć większą spójność w tej bardzo konkurencyjnej dziedzinie.

„Współpraca z zespołem Brada i BJR jest świetna dla marki R&J, a Andre jest doskonałym ambasadorem naszej firmy, co sprawia, że ​​transakcja jest opłacalna i przyjemna.

„Nie mogę się doczekać pierwszej rundy w Bathurst za kilka tygodni”.

Heimgartner to druga barwa BJR zaprezentowana na sezon Mistrzostw Supersamochodów 2024 po tym, jak dzień wcześniej Fullwood wyłamał się z zasłony.

Zespół przeprowadzi testy w Winton w środę.

Zdjęcia: Andre Heimgartner R&J BJR Camaro Baterie