Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry Styles zaprosił trzech ukraińskich uchodźców do swojego show w Polsce – Billboard

Harry Styles zaprosił trzech ukraińskich uchodźców do swojego show w Polsce – Billboard

Harry Styles wniósł mały promyk słońca do trzech ukraińskich uchodźców, którzy uciekli z oblężonego kraju w zeszłym roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Rosja rozpoczęła niesprowokowaną wojnę z sąsiadem. Piosenkarka nawiązała współpracę z Międzynarodowym Komitetem Ratunkowym (IRC), aby zaprosić kobiety na niedzielny koncert Love on Tour w Warszawie na PGE Narodowym.

Według publikacji Humanitarian Aid 13-letnia Daria, jej matka Marina i ich przyjaciółka Daria Katina uciekły z rodzinnego miasta Mikołajów na Ukrainie w lipcu 2022 r. — ponad cztery miesiące po rozpoczęciu wojny przez prezydenta Rosji Władimira Putina — odbudowując swoje mieszka w Sosnowcu.

Maryna powiedziała w oświadczeniu na stronie IRC na Instagramie. Międzynarodowy Komitet Ratunkowy podziękował Stylesowi za darowiznę biletów i jego dalsze wsparcie dla organizacji.

Poza tym Marina Powiedz Międzynarodowemu Komitetowi RatunkowemuOdkąd w zeszłym roku zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia naszego domu na Ukrainie, trudno było nam przystosować się do życia w nowym kraju – szczególnie dla mojej córki Darii i mojego 10-letniego syna. Jestem bardzo wdzięczny Harry’emu Stylesowi i International Rescue Komitetowi, który wspierał mnie w realizacji mojej wymarzonej kariery w Polsce, za danie nam możliwości zapomnienia na noc o troskach i zaśpiewania i zatańczenia na koncercie.

W towarzyszącym filmie widać, jak trzy kobiety uczestniczą w pokazie, obładowane wypchanymi torbami z łupami od Styles i cieszą się imprezą ze swoich głównych miejsc.

IRC wskazało również, że Marina brała udział w projekcie IRC „Step into Action” dla ukraińskich uchodźców w Polsce i realizowała swoje marzenie o byciu motorniczym tramwaju. Trzy kobiety należą do prawie 6 milionów Ukraińców zmuszonych do opuszczenia swoich domów, w tym ponad 94 000, którzy wylądowali w Polsce.

Następnym przystankiem na trasie Styles będzie Wiedeń w Austrii w sobotę (8 lipca), ponieważ europejska część trasy ma zakończyć się 22 lipca w Reggio Emilia we Włoszech w RCF Arena.

READ  Mocna brytyjska drużyna na Mistrzostwach Europy Weteranów w Polsce

Sprawdź poniżej funkcjonalność IRC.