Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry Styles dokucza swoim szczęśliwym planom | zabawa

Harry Styles mówi, że jego marka Pleasing będzie „znacznie czymś więcej niż tylko lakierem do paznokci”.

Twórca gier Adore You właśnie ujawnił swoje nowe przedsięwzięcie, zaczynając od linii produktów do paznokci i żeli pod oczy, ale ujawnił, że ma w przygotowaniu kilka innych pomysłów na to, co zaczęło się jako „zabawny mały projekt”.

Przemawiając do zimowego wydania Dazed z 2021 r. – którego był gwiazdą okładki – Harry powiedział: „Zaczął od lakieru do paznokci, ponieważ to było swego rodzaju odrodzenie tego, do czego był.

„Widzę kolor na kwiatku, tapecie lub czymś takim i myślę:„ Och, chcę to nałożyć na moje paznokcie. „

„To był zabawny mały projekt, ale podczas pandemii, kiedy w końcu nazwaliśmy go „Przyjemnym”, czuliśmy, że to coś więcej niż tylko lakier do paznokci”.

27-letnia gwiazda popu i aktor – który zyskał sławę jako członek One Direction – wyjaśnił, że zabawa polega na daniu swoim fanom „momentu radości”.

Powiedział: „Zawsze uważałem, że chwile w moim życiu, które przyniosły mi najwięcej radości, to te małe, czy to koniec nocy pod gwiazdami, czy kęs jedzenia, czy siedzenie z Twoi przyjaciele myślą: „Och, nigdy tego nie zapomnę”.

„Zawsze znajduję te chwile, które mają na mnie najdłuższy wpływ, jeśli chodzi o rozbudzenie we mnie czegoś wspaniałego. Naprawdę wierzę, że istota satysfakcjonującego leży w znajdowaniu tych małych chwil radości i pokazywaniu ich ludziom.”

W maju ujawniono, że piosenkarz „Watermelon Sugar” – często widywany w bluzie z logo marki Pleasing – przesłał dokumenty do swojego nowego projektu.

„Stiles, Harry Edward” jest wymieniony jako dyrektor firmy wraz ze swoją byłą asystentką Emmą Spring i opisuje „charakter działalności” jako „sprzedaż hurtową perfum i kosmetyków”.

READ  Trio Little Mix UNFOLLOW, były kolega z zespołu Jesse Nelson na Instagramie