Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Drużyna Harry’ego Pottera wraca do Hogwartu, by świętować 20. rocznicę pierwszego filmu | Harry Potter

Oryginalna obsada Harry Potter Seria zostanie ponownie zjednoczona 20 lat po premierze pierwszego filmu.

że HBO Sieć poinformowała, że ​​specjalny Max zatytułowany Return to Hogwart ukaże się 1 stycznia 2022 roku.

Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson dołączą do amerykańskiego reżysera Chrisa Columbusa, aby omówić filmy i dogłębnie zbadać ich kreatywność.

HBO Max powiedział, że specjalny program zaprosi fanów „w magiczną, pierwszoosobową podróż przez jeden z najbardziej lubianych filmów wszechczasów”.

Program został ogłoszony dokładnie 20 lat po premierze pierwszego filmu w Stanach Zjednoczonych. Harry Potter i kamień filozoficzny, 16 listopada 2001 r.

52-sekundowy zwiastun zawierał fragmenty wielu znanych na całym świecie filmów i obiecywał, że „legendarni aktorzy” powrócą „tam, gdzie zaczęła się magia”.

Do tria dołączą Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton i Tom Felton.

Promocja zwiastuna Feltona, który grał jasnowłosego złoczyńcę Draco Malfoya, ostrzegł fanów, by ratowali historię. „Czy tak to jest wrócić do szkoły?” napisał na Twitterze. „Oznacz swoje kalendarze na noworoczny powrót do Hogwartu, transmitowany na hbomax x.”

Matt Lewis, znany ze swojej roli nieszczęśliwego Neville’a Longbottoma w serialu, napisał: „W Nowy Rok… ponownie łączymy zespół”.

Producent wykonawczy, Casey Patterson, powiedział: „W powietrzu unosi się magia z tym wspaniałym aktorem, ponieważ wszyscy wracają do domu, na plan zdjęciowy oryginalnego Hogwartu, w którym zaczęli 20 lat temu.

„Podekscytowanie jest namacalne, gdy przygotowują się do zabrania swoich fanów w wyjątkową i osobistą podróż, tworząc te wspaniałe filmy”.

Radcliffe powiedział w filmie dokumentalnym BBC z okazji 20. rocznicy pierwszego filmu, że cieszył się, że tak wielu ludzi oglądało filmy o Harrym Potterze, kiedy byli „pijani”.

32-latek powiedział: „Czas w życiu większości ludzi, kiedy dowiedzieli się o tym, oznaczał, że miał on bardzo ważne miejsce w dzieciństwie wielu ludzi i nadal czują się przez to bardzo chronieni.

„Jedno z moich ulubionych przeznaczeń, których nigdy byśmy sobie nie wyobrażali w filmach o Harrym Potterze, ale wielu przyjaciół powiedziało mi, że jest wspaniałe, gdy ludzie są głodni i naprawdę szaleją za sobą.

„Obejrzą tylko kilka filmów z rzędu, a to zabierze ich w miejsce, gdzie będzie ciepło i komfort.

„To dla mnie takie piękne. To jest prawdziwy wpływ, jaki film może mieć na czyjeś życie. Myślę, że to świetnie”.

W filmie dokumentalnym, będącym częścią Movies With Ali Plumb, Radcliffe złożył również hołd autorce JK Rowling, która rozszerzyła uniwersum Pottera o serię filmów Fantastyczne zwierzęta z Eddiem Redmayne’em.

READ  Książę William może być pierwszym, który abdykuje od dziesięcioleci w związku z wstrząsami po królowej. | Królewski | Aktualności